RESO Suwałki 10,5 Miejskie Święto Biegania. Znamy wartość nagród

reso suwałki 2017 miejskie święto biegania

Druga edycja RESO Suwałki 10,5 Miejskie Święto Biegania odbędzie się 17 czerwca. Dziś organizatorzy podali informacje o nagrodach finansowych.

W porównaniu do ubiegłego roku organizatorzy postanowili zrezygnować kategorii OPEN. Utworzona zostały klasyfikacje kobiet i mężczyzn, w których nagrody otrzyma dziesięciu najlepszych biegaczy. Dla zawodników i zawodniczek przewidziane są te same wartości pieniężne. Za pierwsze miejsce do wygrania będzie 1500 złotych za drugie 1200 zł. Natomiast za trzecie będzie 1000 złotych.

Ponadto przewidziano nagrodę dla „Najlepszego Polaka”. Najszybszy biało-czerwony będzie mógł liczyć na premię w wysokości 1000 złotych.

Na dodatkową gratyfikację będą mogli liczyć suwalczanie i suwalczanki. W kategorii „Najlepszy suwalczanin” i „Najlepsza suwalczanka” zostaną przyznane nagrody w następującej wysokości: I – 500 złotych, II – 300 złotych, III – złotych. 

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: