perspektywa (uslugi ksiegowe)

RESO Suwałki 10,5 Miejskie Święto Biegania. Znamy wartość nagród

reso suwałki 2017 miejskie święto biegania

Druga edycja RESO Suwałki 10,5 Miejskie Święto Biegania odbędzie się 17 czerwca. Dziś organizatorzy podali informacje o nagrodach finansowych.

W porównaniu do ubiegłego roku organizatorzy postanowili zrezygnować kategorii OPEN. Utworzona zostały klasyfikacje kobiet i mężczyzn, w których nagrody otrzyma dziesięciu najlepszych biegaczy. Dla zawodników i zawodniczek przewidziane są te same wartości pieniężne. Za pierwsze miejsce do wygrania będzie 1500 złotych za drugie 1200 zł. Natomiast za trzecie będzie 1000 złotych.

Ponadto przewidziano nagrodę dla „Najlepszego Polaka”. Najszybszy biało-czerwony będzie mógł liczyć na premię w wysokości 1000 złotych.

Na dodatkową gratyfikację będą mogli liczyć suwalczanie i suwalczanki. W kategorii „Najlepszy suwalczanin” i „Najlepsza suwalczanka” zostaną przyznane nagrody w następującej wysokości: I – 500 złotych, II – 300 złotych, III – złotych. 

Wiadomości


w-niedziele-dzien-bez-samochodu-do-wygrania-beda-3-rowery

W niedzielę "Dzień Bez Samochodu". Do wygrania...

Już w najbliższą niedzielę (24 września) odbędą się obchody Europejskiego Dnia Bez Samochodu. W Suwałkach na uczestników zorganizowanego przejazdu rowerowego i minifestynu czekają liczne atrakcje, a także cenne nagrody. Warto więc w tym dniu pozostawić...

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: