WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości czekać będzie wiele atrakcji

wosir szelment

Letni sezon w nabliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

Rozpoczęcie sezonu zaplanowano na najbliższą sobotę (29 kwietnia) o godzinie 11:00. O tej godzinie będzie można bezpłatnie skorzystać z jazdy na wyciągu nart wodnych. O godzinie 12:00 będzie można nieodpłatne zagrać w mini-golfa. Natomiast od 11:00 do 13:00 zostanie udostępniona zwiedzającym ekspozycja ,,Od Marusarza do Małysza i Kowalczyk’’ .

Organizatorzy zaplanowali także grill oraz ognisko. Jednak piknikowy koszyczek uczestnicy imprezy muszą zapewnić we własnym zakresie.

Dodatkową atrakcją będą nowe przeszkody na wyciągu nart wodnych. - Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które potrzebują większej adrenaliny, zamontowaliśmy nowe przeszkody na wyciągu nart wodnych. Kicker XS, kicker M oraz slajder XS spełnią oczekiwania zarówno początkujących i jak i tych bardziej zaawansowanych zapaleńców wake’a – poinformował Janusz Andruczyk z WOSiR Szelment. 

Wiadomości


w-niedziele-dzien-bez-samochodu-do-wygrania-beda-3-rowery

W niedzielę "Dzień Bez Samochodu". Do wygrania...

Już w najbliższą niedzielę (24 września) odbędą się obchody Europejskiego Dnia Bez Samochodu. W Suwałkach na uczestników zorganizowanego przejazdu rowerowego i minifestynu czekają liczne atrakcje, a także cenne nagrody. Warto więc w tym dniu pozostawić...

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: