Zakończyło się głosowanie na nazwę hali. Kto wygrał 1000 złotych?

hala głosowanie suwałki

Zakończyło się głosowanie w sondzie na nazwę hali sportowo-widowiskowej, która powstanie przy ulicy Zarzecze. Jaka propozycja zdobyła najwięcej głosów?

Do dziś internauci mogli zagłosować na jedną z ponad 150 propozycji zgłoszonych wcześniej przez mieszkańców. Najwięcej głosów otrzymała nazwa „Suwałki Arena”. Propozycja zgłoszona przez Sylwię Chomicz otrzymała 18,69% wszystkich głosów. Suwalczanka za zwycięski pomysł otrzyma 1000 złotych.

Na drugim miejscu uplasowała się nazwa Pogodna Arena z 11,21% głosów. Na trzecim ex aequo Arena Wigry i Miś Arena, na które zagłosowało 6,54 % biorących udział w sondzie.

Wiadomości


spotkanie-w-sprawie-podtopien-jaki-plan-maja-wladze-miasta

Spotkanie w sprawie podtopień. Jaki plan mają władze...

Nad problemem zalewania ulic, piwnic i garaży pochyliły się władze miasta. Po wczorajszej ulewie w trybie pilnym zwołano spotkanie, w którym uczestniczył zastępca prezydenta Łukasz Kurzyna i przedstawiciele suwalskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: