Zakończyło się głosowanie na nazwę hali. Kto wygrał 1000 złotych?

hala głosowanie suwałki

Zakończyło się głosowanie w sondzie na nazwę hali sportowo-widowiskowej, która powstanie przy ulicy Zarzecze. Jaka propozycja zdobyła najwięcej głosów?

Do dziś internauci mogli zagłosować na jedną z ponad 150 propozycji zgłoszonych wcześniej przez mieszkańców. Najwięcej głosów otrzymała nazwa „Suwałki Arena”. Propozycja zgłoszona przez Sylwię Chomicz otrzymała 18,69% wszystkich głosów. Suwalczanka za zwycięski pomysł otrzyma 1000 złotych.

Na drugim miejscu uplasowała się nazwa Pogodna Arena z 11,21% głosów. Na trzecim ex aequo Arena Wigry i Miś Arena, na które zagłosowało 6,54 % biorących udział w sondzie.

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: