Druga edycja Reso Suwałki 10,5. Suma nagród wyniesie ponad 20.000 złotych

biegi reso suwałki

Niespełna dwa miesiące dzielą mieszkańców Suwałk od „RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania”. Tegoroczna, druga edycja, tego niezwykłego wydarzenia biegowego odbędzie się 17 czerwca.

W tym roku organizatorzy przeznaczyli ponad 20 tysięcy złotych na nagrody finansowe. Ponad 14 tysięcy złotych przypadnie w udziale uczestnikom „Suwalskiej Ćwiartki”, pozostałą kwotę podzielą pomiędzy siebie drużyny, które staną na starcie „Pogodne Suwałki Team”. W tegorocznej edycji Miejskiego Święta Biegania w Suwałkach organizatorzy postanowili nagrodzić po 10 najlepszych biegaczy oraz biegaczek, którzy 17 czerwca staną na starcie „Suwalskiej Ćwiartki”.

Najszybszy mężczyzna oraz najszybsza kobieta otrzymają równowartość 1500 złotych. II miejsca w obydwu kategoriach nagrodzone zostaną kwotą 1200 złotych, natomiast najniższy stopień podium został wyceniony przez organizatorów na 1000 złotych. Nagrodę dodatkową w wysokości 1000 złotych otrzyma również najszybszy Polak, który minie linię mety „Suwalskiej Ćwiartki”. Równie atrakcyjnie prezentują się nagrody finansowe, jakie zostaną przyznane w biegu sztafetowym „Pogodne Suwałki Team”.

Organizatorzy postanowili nagrodzić pięć najszybszych drużyn w kategorii „OPEN”. Zwycięzcy otrzymają 1500 złotych, Drugie miejsce zostanie nagrodzone kwotą 1200 złotych, natomiast trzecie– 900 złotych. Drużyny, które uplasują się na pozycjach IV – V otrzymają odpowiednio 600 złotych oraz 300 złotych. Dodatkowo kwotą 900 złotych zostanie nagrodzona najszybsza sztafeta kobieca. Dla mieszkańców Suwałk, druga edycja Miejskiego Święta Biegania, również zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. W tym roku organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody finansowe które zostaną przyznane m.in. w kategorii „Najlepszy suwalczanin” „Najlepsza suwalczanka” oraz „Najlepsze drużyny z Suwałk” (męska i damska).

W „Suwalskiej Ćwiartce” w kategoriach mężczyzn i kobiet nagrodzone zostaną po trzy miejsca. Najszybszy suwalczanin i suwalczanka otrzymają gratyfikację w kwocie 500 złotych, drugie miejsca po 300 złotych natomiast trzecie – kwotą 200 złotych. Organizator przewidział również nagrody finansowe dla mieszkańców naszego miasta w kategorii „Pogodne Suwałki Team”. Zarówno najszybsza sztafeta męska jak i damska, złożona wyłącznie z mieszkańców naszego miasta, otrzyma po 600 złotych.

Aby jak najlepiej przygotować się do „Suwalskiej Ćwiartki” oraz pozostałych biegów Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przypomina o niedzielnych porankach biegowych „Biegaj z RESO” na stadionie (godzina 9:00), w których uczestniczyć mogą wszyscy chętni mieszkańcy naszego miasta.

 

 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: