Suwalczanin powołany do Reprezentacji Polski

Jakub Zdancewicz suwałki

Zawodnik Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki Jakub Zdancewicz został powołany do Reprezentacji Polski mini kadetów rocznika 2001.

Jakub Zdancewicz od 9 roku życia trenuje siatkówkę w Suwalskim Uczniowskim Klubie Sportowym Siatkówki, uczęszcza do klasy sportowej Zespołu Szkół nr 10. Na swoim koncie ma kilka tytułów mistrza województwa podlaskiego, występy w kadrze województwa na Turnieju Nadziei Olimpijskich oraz Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Rok temu z drużyną młodzików Jakub zdobył 4 miejsce w Finale Mistrzostw Polski.

Suwalczanin w dniach 3-9 czerwca weźmie udział w zgrupowaniu Reprezentacji Polski w Spale, która w dniach 12-16 czerwca będzie uczestnikiem turnieju Olympic Hopes na Słowacji.

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: