Wigry Suwałki mają nowego trenera. Został nim Artur Skowronek

Artur Skowronek Suwałki

Artur Skowronek został nowym trenerem Wigier Suwałki. 35-letni szkoleniowiec wcześniej był trenerem GKS-u Katowice, Widzewa Łódź, Ruchu Radzionków, czy Pogoni Szczecin. Jego celem jest utrzymanie Wigier w pierwszej lidze.

Dziś podczas konferencji prasowej Dariusz Mazur prezes klubu Wigry Suwałki przedstawił nowego trenera klubu. Został nim 35-letni Artur Skowronek.

- Wyzwania się nie boję. Wierzę w siebie, w piłkarzy, zarząd klubu oraz w to, że znajdziemy bardzo fajną, dobrą komunikację i nić porozumienia w codziennej pracy. Będziemy mało mówić i dużo pracować – powiedział Artur Skowronek, nowy trener Wigier Suwałki.

- Artur Skowronek już w wieku 30 lat prowadził zespół ekstraklasy i jestem przekonany, że ma ambicję, żeby do tej ekstraklasy wrócić – powiedział Dariusz Mazur, prezes klubu Wigry Suwałki.

- Dziś zaczynamy mocną przebudowę zespołu. Po dobrym sezonie piłkarze otrzymali propozycję gry w klubach - nazwijmy to po imieniu – bogatszych. Nie stać nas na konkurowanie budżetowe z takimi klubami jak GKS Tychy czy Miedź Legnica, gdzie zawodnicy zarabiają 2-3 razy więcej – powiedział Dariusz Mazur.

Celem, jaki postawił trenerowi zarząd, jest utrzymani Wigier w pierwszej lidze.Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: