Artur Skowronek został nowym trenerem Wigier Suwałki. 35-letni szkoleniowiec wcześniej był trenerem GKS-u Katowice, Widzewa Łódź, Ruchu Radzionków, czy Pogoni Szczecin. Jego celem jest utrzymanie Wigier w pierwszej lidze.

Dziś podczas konferencji prasowej Dariusz Mazur prezes klubu Wigry Suwałki przedstawił nowego trenera klubu. Został nim 35-letni Artur Skowronek.

- Wyzwania się nie boję. Wierzę w siebie, w piłkarzy, zarząd klubu oraz w to, że znajdziemy bardzo fajną, dobrą komunikację i nić porozumienia w codziennej pracy. Będziemy mało mówić i dużo pracować – powiedział Artur Skowronek, nowy trener Wigier Suwałki.

- Artur Skowronek już w wieku 30 lat prowadził zespół ekstraklasy i jestem przekonany, że ma ambicję, żeby do tej ekstraklasy wrócić – powiedział Dariusz Mazur, prezes klubu Wigry Suwałki.

- Dziś zaczynamy mocną przebudowę zespołu. Po dobrym sezonie piłkarze otrzymali propozycję gry w klubach - nazwijmy to po imieniu – bogatszych. Nie stać nas na konkurowanie budżetowe z takimi klubami jak GKS Tychy czy Miedź Legnica, gdzie zawodnicy zarabiają 2-3 razy więcej – powiedział Dariusz Mazur.

Celem, jaki postawił trenerowi zarząd, jest utrzymani Wigier w pierwszej lidze.