Suwalczanki wicemistrzyniami Polski

Suwalczanki wicemistrzyniami Polski

Wielki sukces młodych lekkoatletek ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Suwałkach. Po wygraniu finału wojewódzkiego w czwórboju lekkoatletycznym wywalczyły tytuł wicemistrzyń Polski.

Zawody odbyły się w piątek i sobotę na stadionie lekkoatletycznym w Olecku. Dziewczęta wystąpiły w składzie Weronika Bierdzio, Julia Dorochowicz, Anna Kapla, Wiktoria Miłowicka, Julia Słabińska i Wiktoria Więcko. Wszystkie są uczennicami klasy VIc w SP11 z rozszerzonym programem wychowania fizycznego.

Dziewczęta po wygraniu finału wojewódzkiego w czwórboju lekkoatletycznym, wywalczyły wynikiem 1729 punktów tytuł wicemistrzyń Polski, poprawiając swój najlepszy wynik o ponad 200 punktów wielobojowych.

Indywidualnie drugie miejsca wywalczyły Weronika Bierdzio w skoku wzwyż z wynikiem 152cm i Ania Kapla w biegu na 60m z wynikiem 8,11. 

Ich opiekunką i trenerem od 3 lat jest pani Wanda Bujnowska. 

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: