Suwalczanki wicemistrzyniami Polski

Suwalczanki wicemistrzyniami Polski

Wielki sukces młodych lekkoatletek ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Suwałkach. Po wygraniu finału wojewódzkiego w czwórboju lekkoatletycznym wywalczyły tytuł wicemistrzyń Polski.

Zawody odbyły się w piątek i sobotę na stadionie lekkoatletycznym w Olecku. Dziewczęta wystąpiły w składzie Weronika Bierdzio, Julia Dorochowicz, Anna Kapla, Wiktoria Miłowicka, Julia Słabińska i Wiktoria Więcko. Wszystkie są uczennicami klasy VIc w SP11 z rozszerzonym programem wychowania fizycznego.

Dziewczęta po wygraniu finału wojewódzkiego w czwórboju lekkoatletycznym, wywalczyły wynikiem 1729 punktów tytuł wicemistrzyń Polski, poprawiając swój najlepszy wynik o ponad 200 punktów wielobojowych.

Indywidualnie drugie miejsca wywalczyły Weronika Bierdzio w skoku wzwyż z wynikiem 152cm i Ania Kapla w biegu na 60m z wynikiem 8,11. 

Ich opiekunką i trenerem od 3 lat jest pani Wanda Bujnowska. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: