Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz Kaletnika.

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

biegi przelajowe slobodka szypliszki

Końcowa klasyfikacja:

Kategoria Szkoły Podstawowe Klasy IV chłopcy:

1. Tomasz Zimnicki – Słobódka

2. Dawid Krzyżewski – Becejły

3. Dawid Pawlukanis – Słobódka

4. Filip Dostatni – Jasionowo

5. Franciszek Augustynowicz – Kaletnik

6. Damian Kuzmuk – Słobódka

7. Damian Dargiewicz – Kaletnik

8. Paweł Kapuściński – Becejły

9. Wiktor Maksimowicz – Jasionowo

10. Łukasz Stefanowicz – Becejły

11. Dominik Romanowski - Jasionowo

Kategoria Szkoły Podstawowe Klasy IV dziewczęta:

1. Magdalena Gryszkiewicz – Kaletnik

2. Ewa Dębska – Jasionowo

3. Kornelia Słowikowska – Kaletnik

4. Kinga Dubielewska – Becejły

5. Joanna Trzcianowska – Kaletnik

6. Martyna Przesiak – Słobódka

7. Wiktoria Gawińska – Jasionowo

8. Urszula Augustynowicz – Jasionowo

Kategoria Szkoły Podstawowe Klasy V-VI chłopcy:

1. Patryk Mika – Kaletnik

2. Piotr Luty – Jasionowo

3. Łukasz Dudanowicz – Becejły

4. Mateusz Poniatowski – Słobódka

5. Kamil Ziembal– Jasionowo

6. Artur Burzyński– Słobódka

7. Maciej Hołubowicz – Słobódka

8. Damian Bobrowski – Słobódka

9. Jakub Konopko – Becejły

10. Gabriel Żyliński – Jasionowo

11. Piotr Jonio – Jasionowo

Kategoria Szkoły Podstawowe Klasy V-VI dziewczęta:

1. Agata Dębska – Jasionowo

2. Wiktoria Sznejder – Słobódka

3. Inga Racis – Becejły

4. Justyna Trzcianowska – Kaletnik

5. Aleksandra Mikulska – Słobódka

6. Agnieszka Czereszewska – Słobódka

7. Wiktoria Tyszlak – Jasionowo

8. Kinga Leśniewska - Becejły

9. Anna Czereszewska – Słobódka

Kategoria Klasy I-III Gimnazjum chłopcy:

1. Tobiasz Danowski – Słobódka

2. Przemysław Pakirski – Słobódka

3. Daniel Miszkiel – Kaletnik

Kategoria Klasy I-III Gimnazjum dziewczęta:

1. Iwona Staśkiewicz – Słobódka

2. Sylwia Dubielewska – Becejły (młodsza/startowała w wyższej kategorii)

3. Paulina Pieczulis – Kaletnik