Sportowe zakończenie wakacji już w niedzielę

suwalski express sportowe zakończenie wakacji

Już po raz trzeci na pożegnanie lata nad Zalewem Arkadia odbędzie się blok imprez sportowo rekreacyjnych, podczas którego zaprezentują się suwalskie kluby sportowe oraz fitness.

W ostatnią niedzielę wakacji, 27 sierpnia nad Zalewem Arkadia od godziny 13:00 odbędzie się impreza sportowa pod nazwą „Suwalski Ekspres – Sportowe Zakończenie Wakacji”.

Wydarzenie rozpocznie się od zmagania siłaczy, następnie odbędzie się trening fitness. Będzie można wziąć również udział w zawodach w wyciskaniu sztangi, siłowaniu się na rękę, otwartych treningach sztuk walki oraz skorzystać z porad dietetyków. Dla najmłodszych – malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, modelowanie balonów i wiele więcej. Na zakończenie sportowej części odbędzie się bieg pod nazwą „Rodzinny Ekspres” i marsz rekreacyjny nordic walking na dystansie 1,7 km oraz bieg „Suwalski Ekspres” na odcinku około 3,4 km.

Dodatkowo na boiskach do siatkówki plażowej już od godziny 10:00 będzie trwała rywalizacja siatkarzy oraz siatkarek o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk, natomiast od godziny 11:00 rozpoczną się zmagania młodzieży w turnieju Beach Soccera.

Na sympatyków piłki nożnej będzie czekała wyjątkowa niespodzianka – warsztaty tricków piłkarskich w wykonaniu Pawła Skóry – aktualnego Mistrza Świata we freestyle football. 

fot.: archiwum

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: