Upamiętnili Grzegorza Wołągiewicza (zdjęcia)

wologiewicz1

Rodzina, przyjaciele, znajomi i współpracownicy wzięli udział w uroczystym odsłonięciu tablicy poświęconej Grzegorzowi Wołągiewiczowi, zmarłemu w 2010 r. prezesowi SKS Wigry, byłemu prezydentowi Suwałk. Tablica zawisła przy głównym wejściu do budynku stadionu piłkarskiego przy ul. Zarzecze w Suwałkach.

– Był wspaniałym pełnym zaangażowania i pasji człowiekiem. Pamiętam, kiedy pełnił funkcję prezesa klubu Wigry Suwałki. Był zawsze oddany tej drużynie. Walczył razem z nią o jak najlepsze wyniki – mówił Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

Przed odsłonięciem tablicy głos zabrali również prezes zarządu Wigier Suwałki Dariusz Mazur, który był inicjatorem ufundowania tablicy, a także Michał Stanowski , Maria Lauryn i trener Piotr Stokowiec.

Tablicę odsłoniła Danuta Wołągiewicz, której towarzyszyli synowie Robert i Marek z żonami oraz wnuki.

wologiewicz3

wologiewicz4

wologiewicz2

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: