Upamiętnili Grzegorza Wołągiewicza (zdjęcia)

wologiewicz1

Rodzina, przyjaciele, znajomi i współpracownicy wzięli udział w uroczystym odsłonięciu tablicy poświęconej Grzegorzowi Wołągiewiczowi, zmarłemu w 2010 r. prezesowi SKS Wigry, byłemu prezydentowi Suwałk. Tablica zawisła przy głównym wejściu do budynku stadionu piłkarskiego przy ul. Zarzecze w Suwałkach.

– Był wspaniałym pełnym zaangażowania i pasji człowiekiem. Pamiętam, kiedy pełnił funkcję prezesa klubu Wigry Suwałki. Był zawsze oddany tej drużynie. Walczył razem z nią o jak najlepsze wyniki – mówił Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

Przed odsłonięciem tablicy głos zabrali również prezes zarządu Wigier Suwałki Dariusz Mazur, który był inicjatorem ufundowania tablicy, a także Michał Stanowski , Maria Lauryn i trener Piotr Stokowiec.

Tablicę odsłoniła Danuta Wołągiewicz, której towarzyszyli synowie Robert i Marek z żonami oraz wnuki.

wologiewicz3

wologiewicz4

wologiewicz2

Wiadomości


wybory-miss-suwalki-szukaja-najpiekniejszej-suwalczanki-w-sobote-casting

Szukają najpiękniejszej suwalczanki. W sobotę...

Dziewczyn, które chciałyby powalczyć o koronę Najpiękniejszej Suwalczanki, poszukują organizatorzy pierwszej gali Wyborów Miss Suwałk. W sobotę (29 lipca) odbędzie się casting, który wyłoni finalistki. Na eliminacje mogą zgłaszać się dziewczyny od 16 do 25...

Biznes


na-strefe-pracownicy-pojada-nowym-autobusem-i-sciezka-rowerowa

Na strefę pracownicy pojadą nowym autobusem i ścieżką...

Zakup nowego przegubowego autobusu komunikacji miejskiej, który będzie kursował do suwalskiej strefy ekonomicznej oraz budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Raczkowskiej. To udogodnienia, które w najbliższym czasie wprowadzi suwalski ratusz dla osób pracujących w zakładach Suwalskiej...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: