Upamiętnili Grzegorza Wołągiewicza (zdjęcia)

wologiewicz1

Rodzina, przyjaciele, znajomi i współpracownicy wzięli udział w uroczystym odsłonięciu tablicy poświęconej Grzegorzowi Wołągiewiczowi, zmarłemu w 2010 r. prezesowi SKS Wigry, byłemu prezydentowi Suwałk. Tablica zawisła przy głównym wejściu do budynku stadionu piłkarskiego przy ul. Zarzecze w Suwałkach.

– Był wspaniałym pełnym zaangażowania i pasji człowiekiem. Pamiętam, kiedy pełnił funkcję prezesa klubu Wigry Suwałki. Był zawsze oddany tej drużynie. Walczył razem z nią o jak najlepsze wyniki – mówił Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

Przed odsłonięciem tablicy głos zabrali również prezes zarządu Wigier Suwałki Dariusz Mazur, który był inicjatorem ufundowania tablicy, a także Michał Stanowski , Maria Lauryn i trener Piotr Stokowiec.

Tablicę odsłoniła Danuta Wołągiewicz, której towarzyszyli synowie Robert i Marek z żonami oraz wnuki.

wologiewicz3

wologiewicz4

wologiewicz2

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Biznes


miasto-walczy-ze-smogiem-kilkadziesiat-osob-moze-otrzymac-dotacje

Miasto walczy ze smogiem. Kilkadziesiąt osób może otrzymać...

Suwalski ratusz podejmuje kolejne działania w walce ze smogiem. Miasto wygospodarowało 200 tysięcy złotych na dopłaty na wymianę źródeł ciepła. Do chwili obecnej wpłynęły już 34 wnioski.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: