perspektywa (uslugi ksiegowe)

Upamiętnili Grzegorza Wołągiewicza (zdjęcia)

wologiewicz1

Rodzina, przyjaciele, znajomi i współpracownicy wzięli udział w uroczystym odsłonięciu tablicy poświęconej Grzegorzowi Wołągiewiczowi, zmarłemu w 2010 r. prezesowi SKS Wigry, byłemu prezydentowi Suwałk. Tablica zawisła przy głównym wejściu do budynku stadionu piłkarskiego przy ul. Zarzecze w Suwałkach.

– Był wspaniałym pełnym zaangażowania i pasji człowiekiem. Pamiętam, kiedy pełnił funkcję prezesa klubu Wigry Suwałki. Był zawsze oddany tej drużynie. Walczył razem z nią o jak najlepsze wyniki – mówił Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

Przed odsłonięciem tablicy głos zabrali również prezes zarządu Wigier Suwałki Dariusz Mazur, który był inicjatorem ufundowania tablicy, a także Michał Stanowski , Maria Lauryn i trener Piotr Stokowiec.

Tablicę odsłoniła Danuta Wołągiewicz, której towarzyszyli synowie Robert i Marek z żonami oraz wnuki.

wologiewicz3

wologiewicz4

wologiewicz2

Wiadomości


festiwal-smakow-food-truckow-po-raz-pierwszy-w-suwalkach

Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w...

W dniach 7 i 8 października na parkingu przy Centrum Handlowym Plaza ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. Zaserwują one dania inspirowane smakami i kulturami różnych regionów, krajów i kontynentów.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: