Wygrana Ślepska z Krispolem

slepsksuwalki

Aż 5 setów potrzeba było, aby wyłonić zwycięzce w meczu Ślepsk Suwałki z Krispol Września. Po zaciętej walce drużyna Ślepska pokonała zespół z Wielkopolski 3:2.

Pierwszy set biało-niebiescy wygrali 25:20. Niestety drugi set padł łupem gości 20:25. Kolejna część meczu to dominacja Ślepska, która zakończyła się zwycięstwem 25:16. W czwartym secie Krispol Września doprowadził do wygranej 18:25. W tie-break'u drużyna Ślepska pokazała, że potrafi walczyć do końca i wygrali z wynikiem 15:11, a całe spotkanie 3:2.

Kolejny mecz drużyna z Suwałk rozegra już w najbliższą środę 16.02 w Ostrołęce.