Kolejne medale suwalskich karateków

karate zawody

Z dwoma medalami wrócili suwalscy karatecy z Międzynarodowego Turnieju Karate Shinkyokushin Carpathia Cup 2016. W zawodach wzięła rekordowa liczba 450 zawodników z dziewięciu krajów i 64 klubów. Nasze miasto reprezentowało czterech zawodników - Daniel Biłbak, Damian Biłbak, Krzysztof Alicki i Michał Karpowicz.

Pierwsze miejsce i tym samym złoty medal w kategorii junior do 55 kilogramów zdobył Damian Biłbak. Drugie miejsce w tej kategorii uzyskał Krzysztof Alicki.

Daniel Biłbak w kategorii do 65 kg wygrał dwie walki. W trzeciej walce został zdyskwalifikowany za wykonaną zbyt mocną technikę, która pozbawiła przytomności jego przeciwnika. Tym samym został sklasyfikowany na miejscu 5-8.

Michał Karpowicz po raz pierwszy startował w kategorii kumite seniorów, lecz przegrał po dwóch dogrywkach z zawodnikiem z Konstancina.

Następny start suwalskich karateków odbędzie się 12 marca. Będą to Mistrzostwa Makroregionu i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zawody odbędą się w Dobrym Mieście, gdzie pojedzie około piętnastu naszych zawodników.

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Biznes


suwalki-biznesowka-2017-kto-otrzyma-12-000-zlotych-na-zalozenie-firmy-wplynelo-czternascie-biznesplanow-mlodych-suwalczan

Kto otrzyma 12.000 złotych na założenie firmy? Suwalczanie...

Czternaście biznesplanów wpłynęło na tegoroczny konkurs „Biznesówki”. Komisja dokonała już wstępnej oceny zgłoszeń i wybrała sześć najciekawszych. Jakie pomysły na biznes mają młodzi suwalczanie?

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: