Kolejne medale suwalskich karateków

karate zawody

Z dwoma medalami wrócili suwalscy karatecy z Międzynarodowego Turnieju Karate Shinkyokushin Carpathia Cup 2016. W zawodach wzięła rekordowa liczba 450 zawodników z dziewięciu krajów i 64 klubów. Nasze miasto reprezentowało czterech zawodników - Daniel Biłbak, Damian Biłbak, Krzysztof Alicki i Michał Karpowicz.

Pierwsze miejsce i tym samym złoty medal w kategorii junior do 55 kilogramów zdobył Damian Biłbak. Drugie miejsce w tej kategorii uzyskał Krzysztof Alicki.

Daniel Biłbak w kategorii do 65 kg wygrał dwie walki. W trzeciej walce został zdyskwalifikowany za wykonaną zbyt mocną technikę, która pozbawiła przytomności jego przeciwnika. Tym samym został sklasyfikowany na miejscu 5-8.

Michał Karpowicz po raz pierwszy startował w kategorii kumite seniorów, lecz przegrał po dwóch dogrywkach z zawodnikiem z Konstancina.

Następny start suwalskich karateków odbędzie się 12 marca. Będą to Mistrzostwa Makroregionu i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zawody odbędą się w Dobrym Mieście, gdzie pojedzie około piętnastu naszych zawodników.

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: