Kolejne medale suwalskich karateków

karate zawody

Z dwoma medalami wrócili suwalscy karatecy z Międzynarodowego Turnieju Karate Shinkyokushin Carpathia Cup 2016. W zawodach wzięła rekordowa liczba 450 zawodników z dziewięciu krajów i 64 klubów. Nasze miasto reprezentowało czterech zawodników - Daniel Biłbak, Damian Biłbak, Krzysztof Alicki i Michał Karpowicz.

Pierwsze miejsce i tym samym złoty medal w kategorii junior do 55 kilogramów zdobył Damian Biłbak. Drugie miejsce w tej kategorii uzyskał Krzysztof Alicki.

Daniel Biłbak w kategorii do 65 kg wygrał dwie walki. W trzeciej walce został zdyskwalifikowany za wykonaną zbyt mocną technikę, która pozbawiła przytomności jego przeciwnika. Tym samym został sklasyfikowany na miejscu 5-8.

Michał Karpowicz po raz pierwszy startował w kategorii kumite seniorów, lecz przegrał po dwóch dogrywkach z zawodnikiem z Konstancina.

Następny start suwalskich karateków odbędzie się 12 marca. Będą to Mistrzostwa Makroregionu i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zawody odbędą się w Dobrym Mieście, gdzie pojedzie około piętnastu naszych zawodników.

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: