Siatkarze SUKSS Suwałki mistrzami województwa

mlodzicy

Siatkarze SUKSS Suwałki wrócili ze złotymi medalami z Finałów Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Młodzików.

W sobotę odbył się Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Młodzików. Po wcześniejszych eliminacjach do finału trafiły cztery drużyny: BAS Białystok, MUKS „Piętnastka” Białystok, MUKS Gim-Net Mońki i SUKSS Suwałki.

Suwalscy siatkarze okazali się bezkonkurencyjni. Wygrali wszystkie trzy mecze bez utraty ani jednego seta. Dzięki temu podopieczni Bartosza Jasińskiego oraz Artura Łabacza awansowali również do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 8-10 kwietnia w województwie lubelskim.

Wyniki finału:

SUKSS Suwałki – MUKS „Piętnastka” Białystok 2:0 (25:11 ; 25:11)

SUKSS Suwałki – MUKS Gim-Net Mońki 2:0 25:8 ; 25:10)

SUKSS Suwałki – BAS Białystok 2:0 (25:23 ; 25:17)

Miejsca:

  1. SUKSS Suwałki

  2. BAS Białystok

  3. MUKS „Piętnasta” Białystok

  4. MUKS Gim-Net Mońki

 

fot, na podstawie.: SUKSS Suwałki

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Biznes


suwalki-biznesowka-2017-kto-otrzyma-12-000-zlotych-na-zalozenie-firmy-wplynelo-czternascie-biznesplanow-mlodych-suwalczan

Kto otrzyma 12.000 złotych na założenie firmy? Suwalczanie...

Czternaście biznesplanów wpłynęło na tegoroczny konkurs „Biznesówki”. Komisja dokonała już wstępnej oceny zgłoszeń i wybrała sześć najciekawszych. Jakie pomysły na biznes mają młodzi suwalczanie?

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: