Dominik Nowak nowym trenerem Wigier

Dominik Nowak został nowym trenerem pierwszoligowych Wigier Suwałki. Zastąpił na tym stanowisku Donatasa Venceviciusa, który złożył rezygnację.

44-letni Dominik Nowak pracował w przeszłości w KS Polkowice, z którym awansował z czwartej do pierwszej ligi. W sezonie 2012/13 prowadził pierwszoligową Flotę Świnoujście, później był menadżerem sportowym w pierwszoligowym Chrobrym Głogów, a ostatnio trenerem trzecioligowego Motoru Lublin.

Nowy szkoleniowiec będzie miał za zadanie jak najszybsze wyprowadzenie Wigier ze strefy spadkowej i oddalenie się od niej.

- Oglądałem wszystkie mecze Wigier – powiedział dziś podczas konferencji prasowej Dominik Nowak. – Suwalski zespół ma duży potencjał, stać go na zwycięstwa z każdym pierwszoligowcem. O słabych stronach nie będę się wypowiadał, by nie zdradzać swoich spostrzeżeń rywalom.

Dominik Nowak przyznał, że największa bolączką biało-niebieskich jest nieskuteczność. Przez nią Wigry zremisowały ostatnio w Olsztynie, ale nowy szkoleniowiec chwali zawodników za to, że potrafili się podnieść ze stanu 0:2.

Zdaniem trenera, bardzo ważny będzie sobotni mecz z MKS-em Kluczbork, w którym Wigry muszą przerwać serię dziewięciu kolejnych porażek na własnym boisku.

- Liczę na pomoc, na doping kibiców, no i na łut szczęścia, którego Wigrom wyraźnie brakuje – powiedział szkoleniowiec.

W najbliższą sobotę (2 kwietnia) o godz. 18.00 Wigry podejmą wyprzedzający je w tabeli I ligi tylko o jeden punkt MKS Kluczbork. Bilety na ten mecz można kupować w klubowym sklepiku-wyspie Wigier w galerii handlowo-rozrywkowej Suwałki Plaza. W dniu meczu wejściówki będą też dostępne od 10.00 w kasach stadionu. 

 

źródło, foto: wigrysuwalki.eu

Wiadomości


wybory-miss-suwalki-szukaja-najpiekniejszej-suwalczanki-w-sobote-casting

Szukają najpiękniejszej suwalczanki. W sobotę...

Dziewczyn, które chciałyby powalczyć o koronę Najpiękniejszej Suwalczanki, poszukują organizatorzy pierwszej gali Wyborów Miss Suwałk. W sobotę (29 lipca) odbędzie się casting, który wyłoni finalistki. Na eliminacje mogą zgłaszać się dziewczyny od 16 do 25...

Biznes


na-strefe-pracownicy-pojada-nowym-autobusem-i-sciezka-rowerowa

Na strefę pracownicy pojadą nowym autobusem i ścieżką...

Zakup nowego przegubowego autobusu komunikacji miejskiej, który będzie kursował do suwalskiej strefy ekonomicznej oraz budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Raczkowskiej. To udogodnienia, które w najbliższym czasie wprowadzi suwalski ratusz dla osób pracujących w zakładach Suwalskiej...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: