Dominik Nowak nowym trenerem Wigier

Dominik Nowak został nowym trenerem pierwszoligowych Wigier Suwałki. Zastąpił na tym stanowisku Donatasa Venceviciusa, który złożył rezygnację.

44-letni Dominik Nowak pracował w przeszłości w KS Polkowice, z którym awansował z czwartej do pierwszej ligi. W sezonie 2012/13 prowadził pierwszoligową Flotę Świnoujście, później był menadżerem sportowym w pierwszoligowym Chrobrym Głogów, a ostatnio trenerem trzecioligowego Motoru Lublin.

Nowy szkoleniowiec będzie miał za zadanie jak najszybsze wyprowadzenie Wigier ze strefy spadkowej i oddalenie się od niej.

- Oglądałem wszystkie mecze Wigier – powiedział dziś podczas konferencji prasowej Dominik Nowak. – Suwalski zespół ma duży potencjał, stać go na zwycięstwa z każdym pierwszoligowcem. O słabych stronach nie będę się wypowiadał, by nie zdradzać swoich spostrzeżeń rywalom.

Dominik Nowak przyznał, że największa bolączką biało-niebieskich jest nieskuteczność. Przez nią Wigry zremisowały ostatnio w Olsztynie, ale nowy szkoleniowiec chwali zawodników za to, że potrafili się podnieść ze stanu 0:2.

Zdaniem trenera, bardzo ważny będzie sobotni mecz z MKS-em Kluczbork, w którym Wigry muszą przerwać serię dziewięciu kolejnych porażek na własnym boisku.

- Liczę na pomoc, na doping kibiców, no i na łut szczęścia, którego Wigrom wyraźnie brakuje – powiedział szkoleniowiec.

W najbliższą sobotę (2 kwietnia) o godz. 18.00 Wigry podejmą wyprzedzający je w tabeli I ligi tylko o jeden punkt MKS Kluczbork. Bilety na ten mecz można kupować w klubowym sklepiku-wyspie Wigier w galerii handlowo-rozrywkowej Suwałki Plaza. W dniu meczu wejściówki będą też dostępne od 10.00 w kasach stadionu. 

 

źródło, foto: wigrysuwalki.eu

Wiadomości


festiwal-smakow-food-truckow-po-raz-pierwszy-w-suwalkach

Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w...

W dniach 7 i 8 października na parkingu przy Centrum Handlowym Plaza ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. Zaserwują one dania inspirowane smakami i kulturami różnych regionów, krajów i kontynentów.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: