Suwalska drużyna zawalczy o finał mistrzostw Polski

sukss suwałki

Awans do półfinału Mistrzostw Polski w piłce siatkowej młodzików wywalczyli siatkarze z Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego podczas rozgrywek w Białej Podlaskiej. Drużyna za dwa tygodnie zawalczy o występ w finale.

Siatkarze z Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego wzięli udział w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej młodzików, które zostały rozegrane w miniony weekend w Białej Podlaskiej. Dostali oni awans do pierwszej 16 w Polsce..

Suwalczanie bardzo dobrze rozpoczęli turniej wygrywając z Koset Grudziądz 2:0. W drugim meczu pokonali AZS UWM Olsztyn 2:0 zajmując pierwsze miejsce w grupie B. W trzecim meczu, który decydował o awansie do Półfinału Mistrzostw Polski, suwalska drużyna zmierzyła się z drużyną gospodarzy Serbinów Biała Podlaska, z którą przegrała 2:1 (25:15, 23:25, 15:11). W ostatnim meczu turnieju SUKSS spotkał się z drużyną Metro Warszawa, która również miała zapewniony awans do Półfinału Mistrzostw Polski. Niestety lepszą grę zaprezentowali warszawiacy, który wygrali mecz 2:0. Teraz zespół czeka na losowanie grup półfinałowych. Półfinały Mistrzostw Polski rozegrane zostaną 23-24 kwietnia.

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Biznes


miasto-walczy-ze-smogiem-kilkadziesiat-osob-moze-otrzymac-dotacje

Miasto walczy ze smogiem. Kilkadziesiąt osób może otrzymać...

Suwalski ratusz podejmuje kolejne działania w walce ze smogiem. Miasto wygospodarowało 200 tysięcy złotych na dopłaty na wymianę źródeł ciepła. Do chwili obecnej wpłynęły już 34 wnioski.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: