Suwalska drużyna zawalczy o finał mistrzostw Polski

sukss suwałki

Awans do półfinału Mistrzostw Polski w piłce siatkowej młodzików wywalczyli siatkarze z Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego podczas rozgrywek w Białej Podlaskiej. Drużyna za dwa tygodnie zawalczy o występ w finale.

Siatkarze z Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego wzięli udział w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej młodzików, które zostały rozegrane w miniony weekend w Białej Podlaskiej. Dostali oni awans do pierwszej 16 w Polsce..

Suwalczanie bardzo dobrze rozpoczęli turniej wygrywając z Koset Grudziądz 2:0. W drugim meczu pokonali AZS UWM Olsztyn 2:0 zajmując pierwsze miejsce w grupie B. W trzecim meczu, który decydował o awansie do Półfinału Mistrzostw Polski, suwalska drużyna zmierzyła się z drużyną gospodarzy Serbinów Biała Podlaska, z którą przegrała 2:1 (25:15, 23:25, 15:11). W ostatnim meczu turnieju SUKSS spotkał się z drużyną Metro Warszawa, która również miała zapewniony awans do Półfinału Mistrzostw Polski. Niestety lepszą grę zaprezentowali warszawiacy, który wygrali mecz 2:0. Teraz zespół czeka na losowanie grup półfinałowych. Półfinały Mistrzostw Polski rozegrane zostaną 23-24 kwietnia.

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: