Siatkarze Ślepska Suwałki powalczą o brąz

 Ślepska Suwałki powalczą o brąz

Od wyjazdowego zwycięstwa 3:2 w Szczecinie z Espadonem siatkarze Ślepska Suwałki rozpoczęli rywalizację po drugi w historii klubu, miasta i województwa brązowy medal w rozgrywkach I ligi siatkarzy.

- Wygraliśmy w Szczecinie i musimy powtórzyć to w Suwałkach, tylko tyle i aż tyle mamy do zrobienia, jeśli chcemy po raz drugi z rzędu stanąć na podium rozgrywek I ligi – po spotkaniu w Szczecinie mówił Dima Skoryy, trener Ślepska

Ta wygrana to tylko maleńki kroczek ponieważ kolejności na miejscach trzecim i czwartym zadecyduje dwumecz. W tej sytuacji Ślepsk musi wygrać także niedzielny (15.05.) rewanż lub przegrać 2:3, ale różnicą małych punków nie większą niż 5 (po meczach w Szczecinie na + 6.).

Każde inne rozstrzygnięcie (0:3 lub 1:3, a przy 2:3 różnicą małych punktów większą niż 6), daje brąz Espadonowi. Regulamin nie przewiduje sytuacji, w której po dwóch meczach będzie remis 1:1, w setach np. 5:5, a w małych punktach np. 150:150. Dwa trzecie miejsca czy złoty set? 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: