Strażacy ochotnicy z Jeleniewa mogą wygrać sprzęt. Potrzebne są głosy

Strażacy ochotnicy z Jeleniewa mają szanse wygrać nowy sprzęt dla swojej jednostki. Wystarczy, że zdjęcie które przesłali na konkurs zbierze najwięcej polubień.

Jednostka OSP Jeleniewo dostała się do finału konkursu "Res-Q-Rench 5 w 1", który odbywa się na facebookowej stronie dostawcy profesjonalnego sprzętu ratowniczego.

Jeśli ich zdjęcie, zbierze najwięcej polubień, jednostka otrzyma za złotówkę urządzenie pianowe PRO-PAK o wartości około 5 tysięcy złotych. Jeśli jednak strażacy z OSP Jeleniewo zakwalifikują się na jednym z kolejnych czterech miejsc otrzymają prądownicę G-FORCE.

- Jest to zaawansowany i drogi sprzęt - powiedział nam jeden ze strażaków ochotników z OSP Jeleniewo. - Jeśli uda się wygrać, nagroda z pewnością przyda się w akcjach ratowniczych - dodał.

Głosować można do 30 stycznia. Konkursowe zdjęcie OSP Jeleniewo znajduje się [tutaj]fot.: OSP Jeleniewo

 

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


zaginela-7-latka-szukalo-ja-kilkunastu-policjantow

Zaginęła 7-latka. Szukało ją kilkunastu...

Zaginionej 7-latki szukali wczoraj suwalscy policjanci. Dziewczynka oddaliła się z podwórka, na którym się bawiła. Zaniepokojona matka sprawdziła okoliczny teren i powiadomiła policję. Po godzinie poszukiwań 7-latkę na Placu Marii Konopnickiej zauważył jeden z patroli.

 Suwałki: O tym się mówi: