Strażacy ochotnicy z Jeleniewa mogą wygrać sprzęt. Potrzebne są głosy

Strażacy ochotnicy z Jeleniewa mają szanse wygrać nowy sprzęt dla swojej jednostki. Wystarczy, że zdjęcie które przesłali na konkurs zbierze najwięcej polubień.

Jednostka OSP Jeleniewo dostała się do finału konkursu "Res-Q-Rench 5 w 1", który odbywa się na facebookowej stronie dostawcy profesjonalnego sprzętu ratowniczego.

Jeśli ich zdjęcie, zbierze najwięcej polubień, jednostka otrzyma za złotówkę urządzenie pianowe PRO-PAK o wartości około 5 tysięcy złotych. Jeśli jednak strażacy z OSP Jeleniewo zakwalifikują się na jednym z kolejnych czterech miejsc otrzymają prądownicę G-FORCE.

- Jest to zaawansowany i drogi sprzęt - powiedział nam jeden ze strażaków ochotników z OSP Jeleniewo. - Jeśli uda się wygrać, nagroda z pewnością przyda się w akcjach ratowniczych - dodał.

Głosować można do 30 stycznia. Konkursowe zdjęcie OSP Jeleniewo znajduje się [tutaj]fot.: OSP Jeleniewo

 

 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


znaleziono-cialo-martwego-mezczyzny

Znaleziono zwłoki mężczyzny

W sobote w pobliżu wiaty śmietnikowej przy ulicy Kowalskiego znalezionio ciało 52-letniego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon.

 Suwałki: O tym się mówi: