Strażacy ochotnicy z Jeleniewa mogą wygrać sprzęt. Potrzebne są głosy

Strażacy ochotnicy z Jeleniewa mają szanse wygrać nowy sprzęt dla swojej jednostki. Wystarczy, że zdjęcie które przesłali na konkurs zbierze najwięcej polubień.

Jednostka OSP Jeleniewo dostała się do finału konkursu "Res-Q-Rench 5 w 1", który odbywa się na facebookowej stronie dostawcy profesjonalnego sprzętu ratowniczego.

Jeśli ich zdjęcie, zbierze najwięcej polubień, jednostka otrzyma za złotówkę urządzenie pianowe PRO-PAK o wartości około 5 tysięcy złotych. Jeśli jednak strażacy z OSP Jeleniewo zakwalifikują się na jednym z kolejnych czterech miejsc otrzymają prądownicę G-FORCE.

- Jest to zaawansowany i drogi sprzęt - powiedział nam jeden ze strażaków ochotników z OSP Jeleniewo. - Jeśli uda się wygrać, nagroda z pewnością przyda się w akcjach ratowniczych - dodał.

Głosować można do 30 stycznia. Konkursowe zdjęcie OSP Jeleniewo znajduje się [tutaj]fot.: OSP Jeleniewo

 

 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwlki-potracenie-rowerzystki-na-warynskiego-10-latka-trafila-do-szpitala

Potrącenie rowerzystki na Waryńskiego. 10-latka trafiła do...

10-letnia rowerzystka trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Waryńskiego. Dziewczynka wjechała z chodnika na przejście wprost pod jadącego volkswagena. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

 Suwałki: O tym się mówi: