Strażacy ochotnicy z Jeleniewa mogą wygrać sprzęt. Potrzebne są głosy

Strażacy ochotnicy z Jeleniewa mają szanse wygrać nowy sprzęt dla swojej jednostki. Wystarczy, że zdjęcie które przesłali na konkurs zbierze najwięcej polubień.

Jednostka OSP Jeleniewo dostała się do finału konkursu "Res-Q-Rench 5 w 1", który odbywa się na facebookowej stronie dostawcy profesjonalnego sprzętu ratowniczego.

Jeśli ich zdjęcie, zbierze najwięcej polubień, jednostka otrzyma za złotówkę urządzenie pianowe PRO-PAK o wartości około 5 tysięcy złotych. Jeśli jednak strażacy z OSP Jeleniewo zakwalifikują się na jednym z kolejnych czterech miejsc otrzymają prądownicę G-FORCE.

- Jest to zaawansowany i drogi sprzęt - powiedział nam jeden ze strażaków ochotników z OSP Jeleniewo. - Jeśli uda się wygrać, nagroda z pewnością przyda się w akcjach ratowniczych - dodał.

Głosować można do 30 stycznia. Konkursowe zdjęcie OSP Jeleniewo znajduje się [tutaj]fot.: OSP Jeleniewo

 

 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

Biznes


suwalki-biznesowka-2017-kto-otrzyma-12-000-zlotych-na-zalozenie-firmy-wplynelo-czternascie-biznesplanow-mlodych-suwalczan

Kto otrzyma 12.000 złotych na założenie firmy? Suwalczanie...

Czternaście biznesplanów wpłynęło na tegoroczny konkurs „Biznesówki”. Komisja dokonała już wstępnej oceny zgłoszeń i wybrała sześć najciekawszych. Jakie pomysły na biznes mają młodzi suwalczanie?

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-wybijali-szyby-w-lokalach-i-probowali-sie-wlamac-policja-zatrzymala-trzech-nastolatkow

Wybijali szyby w lokalach i próbowali się włamać. Policja...

18-latka oraz dwóch 19-latków, którzy próbowali włamać się do trzech lokali handlowych na terenie Suwałk, zatrzymali policjanci. Nastolatkowie decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie oraz odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem.

 Suwałki: O tym się mówi: