Suwalscy policjanci rozdawali odblaski (zdjęcia)

W całym kraju ruszyła akcja promująca bezpieczeństwo pieszych pod nazwą „Dzień odblasków”. Jej głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby niechronionych uczestników ruchu drogowego do korzystania z elementów odblaskowych. W projekt ten włączyli się również suwalscy policjanci.

Wczoraj policjanci wręczali pieszym odblaskowe opaski i przypominali o bardzo ważnej roli tych elementów w zapewnieniu bezpieczeństwa każdemu niechronionemu uczestnikowi ruchu drogowego. Ponadto suwalscy mundurowi, podczas przeprowadzanych kontroli drogowych rozdawali kierującym zapachowe zawieszki w formie znaków drogowych przypominające o zachowaniu szczególnej ostrożności w rejonach przejść dla pieszych oraz o nieprzekraczaniu dozwolonej prędkości. 

 

odblaski suwałki

odblaski suwałki

odblaski suwałki

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwlki-potracenie-rowerzystki-na-warynskiego-10-latka-trafila-do-szpitala

Potrącenie rowerzystki na Waryńskiego. 10-latka trafiła do...

10-letnia rowerzystka trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Waryńskiego. Dziewczynka wjechała z chodnika na przejście wprost pod jadącego volkswagena. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

 Suwałki: O tym się mówi: