Suwalscy policjanci rozdawali odblaski (zdjęcia)

W całym kraju ruszyła akcja promująca bezpieczeństwo pieszych pod nazwą „Dzień odblasków”. Jej głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby niechronionych uczestników ruchu drogowego do korzystania z elementów odblaskowych. W projekt ten włączyli się również suwalscy policjanci.

Wczoraj policjanci wręczali pieszym odblaskowe opaski i przypominali o bardzo ważnej roli tych elementów w zapewnieniu bezpieczeństwa każdemu niechronionemu uczestnikowi ruchu drogowego. Ponadto suwalscy mundurowi, podczas przeprowadzanych kontroli drogowych rozdawali kierującym zapachowe zawieszki w formie znaków drogowych przypominające o zachowaniu szczególnej ostrożności w rejonach przejść dla pieszych oraz o nieprzekraczaniu dozwolonej prędkości. 

 

odblaski suwałki

odblaski suwałki

odblaski suwałki

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


zaginela-7-latka-szukalo-ja-kilkunastu-policjantow

Zaginęła 7-latka. Szukało ją kilkunastu...

Zaginionej 7-latki szukali wczoraj suwalscy policjanci. Dziewczynka oddaliła się z podwórka, na którym się bawiła. Zaniepokojona matka sprawdziła okoliczny teren i powiadomiła policję. Po godzinie poszukiwań 7-latkę na Placu Marii Konopnickiej zauważył jeden z patroli.

 Suwałki: O tym się mówi: