Z asystenta prezydenta na kierownika. Kamil Sznel pokieruje biurem Czesława Renkiewicza

kamil sznel suwałki

Dziś zakończyła się procedura naboru na stanowisko Kierownika Biura Prezydenta Miasta w suwalskim ratuszu. Od lutego biurem pokieruje Kamil Sznel, obecny asystent Czesława Renkiewicza. Na stanowisku zastąpi on Martę Buraczewską.

Konkurs na stanowisko Kierownika Biura Prezydenta Miasta ogłoszono 23 grudnia. Kandydaci musieli złożyć komplet dokumentów do 5 stycznia.

Dziś zakończyła się procedura naboru. Na stanowisko został wybrany Kamil Sznel. Jak pisze w uzasadnieniu wiedza i doświadczenie oraz dotychczasowa działalność kandydata prognozuje prawidłową realizację zadań na stanowisku Kierownika Biura Prezydenta Miasta.

Kamil Sznel posiada ponad 4 letni staż pracy w administracji samorządowej na samodzielnym stanowisku pracy, w tym przez okres ponad 2 lat realizował zadania z zakresu obsługi prasowej urzędu miejskiego. Za doświadczenie w administracji publicznej uzyskał ocenę maksymalną.

- Kandydat wykazał się największym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie public relations. Współpracował również jako dziennikarz z „Tygodnikiem Suwalskim” oraz z firmą „RP New Media” realizując działania dziennikarskie z białostockim oddziałem Telewizji Polskiej. W rozmowie kwalifikacyjnej wyróżnił się najlepszą wiedzą merytoryczną dotyczącą działalności samorządu terytorialnego - pisze w uzasadnieniu.

Kamil Sznel ukończył studia licencjackie na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, kierunek „Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna” oraz magisterskie na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych, kierunek ”Politologia, Etyka i Kultura Polityczna” na Uniwersytecie Karola Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ponadto ukończył studia podyplomowe „Zarządzanie projektami Unii Europejskiej” oraz „Administracja publiczna” na Uniwersytecie w Białymstoku. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


znaleziono-cialo-martwego-mezczyzny

Znaleziono zwłoki mężczyzny

W sobote w pobliżu wiaty śmietnikowej przy ulicy Kowalskiego znalezionio ciało 52-letniego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon.

 Suwałki: O tym się mówi: