Z asystenta prezydenta na kierownika. Kamil Sznel pokieruje biurem Czesława Renkiewicza

kamil sznel suwałki

Dziś zakończyła się procedura naboru na stanowisko Kierownika Biura Prezydenta Miasta w suwalskim ratuszu. Od lutego biurem pokieruje Kamil Sznel, obecny asystent Czesława Renkiewicza. Na stanowisku zastąpi on Martę Buraczewską.

Konkurs na stanowisko Kierownika Biura Prezydenta Miasta ogłoszono 23 grudnia. Kandydaci musieli złożyć komplet dokumentów do 5 stycznia.

Dziś zakończyła się procedura naboru. Na stanowisko został wybrany Kamil Sznel. Jak pisze w uzasadnieniu wiedza i doświadczenie oraz dotychczasowa działalność kandydata prognozuje prawidłową realizację zadań na stanowisku Kierownika Biura Prezydenta Miasta.

Kamil Sznel posiada ponad 4 letni staż pracy w administracji samorządowej na samodzielnym stanowisku pracy, w tym przez okres ponad 2 lat realizował zadania z zakresu obsługi prasowej urzędu miejskiego. Za doświadczenie w administracji publicznej uzyskał ocenę maksymalną.

- Kandydat wykazał się największym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie public relations. Współpracował również jako dziennikarz z „Tygodnikiem Suwalskim” oraz z firmą „RP New Media” realizując działania dziennikarskie z białostockim oddziałem Telewizji Polskiej. W rozmowie kwalifikacyjnej wyróżnił się najlepszą wiedzą merytoryczną dotyczącą działalności samorządu terytorialnego - pisze w uzasadnieniu.

Kamil Sznel ukończył studia licencjackie na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, kierunek „Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna” oraz magisterskie na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych, kierunek ”Politologia, Etyka i Kultura Polityczna” na Uniwersytecie Karola Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ponadto ukończył studia podyplomowe „Zarządzanie projektami Unii Europejskiej” oraz „Administracja publiczna” na Uniwersytecie w Białymstoku. 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


zaginela-7-latka-szukalo-ja-kilkunastu-policjantow

Zaginęła 7-latka. Szukało ją kilkunastu...

Zaginionej 7-latki szukali wczoraj suwalscy policjanci. Dziewczynka oddaliła się z podwórka, na którym się bawiła. Zaniepokojona matka sprawdziła okoliczny teren i powiadomiła policję. Po godzinie poszukiwań 7-latkę na Placu Marii Konopnickiej zauważył jeden z patroli.

 Suwałki: O tym się mówi: