Z asystenta prezydenta na kierownika. Kamil Sznel pokieruje biurem Czesława Renkiewicza

kamil sznel suwałki

Dziś zakończyła się procedura naboru na stanowisko Kierownika Biura Prezydenta Miasta w suwalskim ratuszu. Od lutego biurem pokieruje Kamil Sznel, obecny asystent Czesława Renkiewicza. Na stanowisku zastąpi on Martę Buraczewską.

Konkurs na stanowisko Kierownika Biura Prezydenta Miasta ogłoszono 23 grudnia. Kandydaci musieli złożyć komplet dokumentów do 5 stycznia.

Dziś zakończyła się procedura naboru. Na stanowisko został wybrany Kamil Sznel. Jak pisze w uzasadnieniu wiedza i doświadczenie oraz dotychczasowa działalność kandydata prognozuje prawidłową realizację zadań na stanowisku Kierownika Biura Prezydenta Miasta.

Kamil Sznel posiada ponad 4 letni staż pracy w administracji samorządowej na samodzielnym stanowisku pracy, w tym przez okres ponad 2 lat realizował zadania z zakresu obsługi prasowej urzędu miejskiego. Za doświadczenie w administracji publicznej uzyskał ocenę maksymalną.

- Kandydat wykazał się największym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie public relations. Współpracował również jako dziennikarz z „Tygodnikiem Suwalskim” oraz z firmą „RP New Media” realizując działania dziennikarskie z białostockim oddziałem Telewizji Polskiej. W rozmowie kwalifikacyjnej wyróżnił się najlepszą wiedzą merytoryczną dotyczącą działalności samorządu terytorialnego - pisze w uzasadnieniu.

Kamil Sznel ukończył studia licencjackie na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, kierunek „Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna” oraz magisterskie na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych, kierunek ”Politologia, Etyka i Kultura Polityczna” na Uniwersytecie Karola Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ponadto ukończył studia podyplomowe „Zarządzanie projektami Unii Europejskiej” oraz „Administracja publiczna” na Uniwersytecie w Białymstoku. 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwlki-potracenie-rowerzystki-na-warynskiego-10-latka-trafila-do-szpitala

Potrącenie rowerzystki na Waryńskiego. 10-latka trafiła do...

10-letnia rowerzystka trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Waryńskiego. Dziewczynka wjechała z chodnika na przejście wprost pod jadącego volkswagena. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

 Suwałki: O tym się mówi: