Z asystenta prezydenta na kierownika. Kamil Sznel pokieruje biurem Czesława Renkiewicza

kamil sznel suwałki

Dziś zakończyła się procedura naboru na stanowisko Kierownika Biura Prezydenta Miasta w suwalskim ratuszu. Od lutego biurem pokieruje Kamil Sznel, obecny asystent Czesława Renkiewicza. Na stanowisku zastąpi on Martę Buraczewską.

Konkurs na stanowisko Kierownika Biura Prezydenta Miasta ogłoszono 23 grudnia. Kandydaci musieli złożyć komplet dokumentów do 5 stycznia.

Dziś zakończyła się procedura naboru. Na stanowisko został wybrany Kamil Sznel. Jak pisze w uzasadnieniu wiedza i doświadczenie oraz dotychczasowa działalność kandydata prognozuje prawidłową realizację zadań na stanowisku Kierownika Biura Prezydenta Miasta.

Kamil Sznel posiada ponad 4 letni staż pracy w administracji samorządowej na samodzielnym stanowisku pracy, w tym przez okres ponad 2 lat realizował zadania z zakresu obsługi prasowej urzędu miejskiego. Za doświadczenie w administracji publicznej uzyskał ocenę maksymalną.

- Kandydat wykazał się największym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie public relations. Współpracował również jako dziennikarz z „Tygodnikiem Suwalskim” oraz z firmą „RP New Media” realizując działania dziennikarskie z białostockim oddziałem Telewizji Polskiej. W rozmowie kwalifikacyjnej wyróżnił się najlepszą wiedzą merytoryczną dotyczącą działalności samorządu terytorialnego - pisze w uzasadnieniu.

Kamil Sznel ukończył studia licencjackie na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, kierunek „Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna” oraz magisterskie na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych, kierunek ”Politologia, Etyka i Kultura Polityczna” na Uniwersytecie Karola Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ponadto ukończył studia podyplomowe „Zarządzanie projektami Unii Europejskiej” oraz „Administracja publiczna” na Uniwersytecie w Białymstoku. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

Biznes


suwalki-biznesowka-2017-kto-otrzyma-12-000-zlotych-na-zalozenie-firmy-wplynelo-czternascie-biznesplanow-mlodych-suwalczan

Kto otrzyma 12.000 złotych na założenie firmy? Suwalczanie...

Czternaście biznesplanów wpłynęło na tegoroczny konkurs „Biznesówki”. Komisja dokonała już wstępnej oceny zgłoszeń i wybrała sześć najciekawszych. Jakie pomysły na biznes mają młodzi suwalczanie?

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-wybijali-szyby-w-lokalach-i-probowali-sie-wlamac-policja-zatrzymala-trzech-nastolatkow

Wybijali szyby w lokalach i próbowali się włamać. Policja...

18-latka oraz dwóch 19-latków, którzy próbowali włamać się do trzech lokali handlowych na terenie Suwałk, zatrzymali policjanci. Nastolatkowie decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie oraz odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem.

 Suwałki: O tym się mówi: