Umowa na przebudowę ulicy Kolejowej i Północnej. Jezdnia ma być gotowa we wrześniu

kolejowa północna suwałki

Ulice Kolejowa i Północna doczekają się przebudowy. Dziś prezydent Suwałk podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Drogowo – Mostowym. Prace mają zakończyć się do końca września.

Na ulicy Kolejowej i Północnej na odcinku od ulicy Świerkowej do ulicy Wileńskiej zostanie utworzona nowa jezdnia. Dodatkowo prace zakładają budowę chodników dla pieszych, ciągu pieszo-rowerowego, ścieżki rowerowej kanalizacji, a także budowę kanalizacji deszczowej, sieci kanalizacji sanitarnej, oświetlenia ulicznego oraz sieci telekomunikacyjnej.

Cała inwestycja pochłonie 2.641.000 złotych, a prace zgodnie z przetargiem mają zostać zakończone do 30 września 2017 roku, jednak wykonawca deklaruje, że skróci ten czas o 20 dni.

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

Biznes


suwalki-biznesowka-2017-kto-otrzyma-12-000-zlotych-na-zalozenie-firmy-wplynelo-czternascie-biznesplanow-mlodych-suwalczan

Kto otrzyma 12.000 złotych na założenie firmy? Suwalczanie...

Czternaście biznesplanów wpłynęło na tegoroczny konkurs „Biznesówki”. Komisja dokonała już wstępnej oceny zgłoszeń i wybrała sześć najciekawszych. Jakie pomysły na biznes mają młodzi suwalczanie?

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-wybijali-szyby-w-lokalach-i-probowali-sie-wlamac-policja-zatrzymala-trzech-nastolatkow

Wybijali szyby w lokalach i próbowali się włamać. Policja...

18-latka oraz dwóch 19-latków, którzy próbowali włamać się do trzech lokali handlowych na terenie Suwałk, zatrzymali policjanci. Nastolatkowie decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie oraz odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem.

 Suwałki: O tym się mówi: