KEYS

Uwaga kierowcy! Zamkną drogę w kierunku Białej Wody

zamkną drogę na białą wodę

Od jutra z utrudnieniami w ruchu na drodze w kierunku Białej Wody muszą liczyć się kierowcy. Wszystko za sprawą budowy obwodnicy Suwałk. 

Jak poinformował suwalski Zarząd Dróg i Zieleni, od jutra (środa) w związku z budową obiektu WE10 przy realizacji obwodnicy Suwałk nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na drodze powiatowej w kierunku Białej Wody. W związku z powyższym nastąpi zamknięcie odcinka drogi.

- Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania - informują drogowcy. 

Wiadomości


dostali-8-000-zlotych-za-prace-dyplomowe

Dostali 8.000 złotych za prace dyplomowe

Dziś odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Suwałkami. W sumie na nagrody suwalski ratusz przeznaczył 8000 złotych.

slider warsztaty gospel 2017

Sport


slepsk-suwalki-wiceliderem-i-ligi

Ślepsk Suwałki wiceliderem I ligi

Siatkarze Ślepska Suwałki zajęli drugie miejsce w I Lidze Męskiej Piłki Siatkowej. To największy sukces w historii męskiej siatkówki zarówno w Suwałkach, jak i w województwie podlaskim.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-kolizja-przy-plazie-33-latek-nie-ustapil-pierwszenstwa

Kolizja przy Plazie. 33-latek nie ustąpił...

Zderzeniem pojazdów zakończyło się nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Dwernickiego i Noniewicza. 33-latek, który spowodował kolizję, został ukarany mandatem karnym.

 Suwałki: O tym się mówi: