Pobicie na Osiedlu Północ. Sprawcy zabrali ofierze mleko

pobicie osiedle północ suwałki mleko

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch suwalczan podejrzanych o to, że pobili swoją ofiarę, a potem zabrali jej cztery kartony mleka. Młodzi mężczyźni przyznali się do popełnienia zarzucanego im czynu. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

W miniony czwartek dyżurny suwalskiej policji tuż przed godziną 21:00 został poinformowany o napadzie, do którego doszło w Suwałkach na Osiedlu Północ. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani mundurowi. W rozmowie z pokrzywdzonym funkcjonariusze ustalili, że zaatakowało go dwóch młodych mężczyzn, którzy wyzywali go, bili i żądali wydania pieniędzy. Pokrzywdzonemu udało się uciec i powiadomić policję. Poinformował również, że napastnicy zabrali mu cztery kartony mleka, które chwilę wcześniej kupił w sklepie.

Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawców. Już po godzinie od zawiadomienia zatrzymali 25-latka i jego o 9 lat młodszego wspólnika, którzy odpowiadali rysopisom podanym przez pokrzywdzonego. Badanie stanu trzeźwości młodych suwalczan wykazało, że każdy z nich ma ponad 2 promile alkoholu.

25-latek noc spędził w policyjnym areszcie, a 16-latek został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka w Białymstoku. Starszy ze sprawców usłyszał już zarzut rozboju, do którego się przyznał, a materiały dotyczące nieletniego zostaną przekazane do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Suwałkach, który teraz zadecyduje o jego losie.

 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


raczki-ubrania-i-namiot-na-liniach-energetycznych

Ubrania i namiot na liniach energetycznych

Do nietypowej interwencji byli wezwani strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Raczkach oraz elektrycy z Pogotowia Energetycznego. Na linii energetycznej znalazły się ubrania i materiał z namiotu handlowego.

 Suwałki: O tym się mówi: