Pobicie na Osiedlu Północ. Sprawcy zabrali ofierze mleko

pobicie osiedle północ suwałki mleko

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch suwalczan podejrzanych o to, że pobili swoją ofiarę, a potem zabrali jej cztery kartony mleka. Młodzi mężczyźni przyznali się do popełnienia zarzucanego im czynu. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

W miniony czwartek dyżurny suwalskiej policji tuż przed godziną 21:00 został poinformowany o napadzie, do którego doszło w Suwałkach na Osiedlu Północ. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani mundurowi. W rozmowie z pokrzywdzonym funkcjonariusze ustalili, że zaatakowało go dwóch młodych mężczyzn, którzy wyzywali go, bili i żądali wydania pieniędzy. Pokrzywdzonemu udało się uciec i powiadomić policję. Poinformował również, że napastnicy zabrali mu cztery kartony mleka, które chwilę wcześniej kupił w sklepie.

Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawców. Już po godzinie od zawiadomienia zatrzymali 25-latka i jego o 9 lat młodszego wspólnika, którzy odpowiadali rysopisom podanym przez pokrzywdzonego. Badanie stanu trzeźwości młodych suwalczan wykazało, że każdy z nich ma ponad 2 promile alkoholu.

25-latek noc spędził w policyjnym areszcie, a 16-latek został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka w Białymstoku. Starszy ze sprawców usłyszał już zarzut rozboju, do którego się przyznał, a materiały dotyczące nieletniego zostaną przekazane do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Suwałkach, który teraz zadecyduje o jego losie.

 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


znaleziono-cialo-martwego-mezczyzny

Znaleziono zwłoki mężczyzny

W sobote w pobliżu wiaty śmietnikowej przy ulicy Kowalskiego znalezionio ciało 52-letniego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon.

 Suwałki: O tym się mówi: