perspektywa (uslugi ksiegowe)

Właściciele najpiękniejszych balkonów i ogródków zostaną nagrodzeni

Gdzie te piękne ogrody suwałki 2017

Już po raz dwudziesty pierwszy urząd miasta nagrodzi właścicieli pięknych ogrodów i kwiecistych balkonów. Na laureatów czekają nagrody o wartości o 250 do 750 złotych.

Rusza XXI edycja konkursu „Gdzie te piękne ogrody i kwieciste balkony”. Obiekty oceniane będą w pięciu kategoriach: zieleń w „przedogródkach”, balkony i tarasy, zieleń na terenie placówek oświatowych, ogrody przydomowe, zieleń na terenie zakładów pracy, zieleń przy obiektach handlowych i gastronomicznych.

Obiekty będą oceniane pod kątem wpływu ich kompozycji na dekorację i estetykę miasta, oryginalności pomysłu, poziomu utrzymania zieleni, ogólnego wyglądu estetycznego oraz ukwiecenia obiektu.

Przegląd zgłoszonych obiektów zostanie przeprowadzony przez czteroosobową komisję w pierwszej i drugiej d

ekadzie lipca. O dokładnym terminie uczestnicy zostaną pisemnie powiadomieni. Laureatom konkursu zostaną wręczone talony o wartości od 250 do 750 złotych do jednego z suwalskich sklepów ogrodniczych. Natomiast pozostali uczestnicy pod warunkiem, że ich obiekt będzie należycie ukwiecony i utrzymany, otrzymają bony na kwotę 100 złotych. Udział w konkursie można zgłaszać do 19 czerwca na specjalnym formularzu (formularz). Formularze można składać :

w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego (pok. nr 5) , ul. Mickiewicza 1,

w sekretariacie Zarządu Dróg i Zieleni (pok. nr 101), ul. Sejneńska 82,

przesłać na adres Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach, 16-400 Suwałki, ul. Sejneńska 82. 

 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-beda-filmy-planszowki-i-turnieje

Wszystko dla miłośników fantastyki. Będą filmy, planszówki...

Już w najbliższą sobotę w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędzie się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


policyjna-akcja-tunel-skontrolowano-118-pojazdow-zdjecia

Policyjna akcja "Tunel". Skontrolowano 118...

Skontrolowanych 118 samochodów, zatrzymany kierowca pod wpływem alkoholu, to tylko część z rezultatów działań pod nazwą „TUNEL”. Była to kolejna już wspólna akcja suwalskiej Policji oraz funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej i Straży Granicznej.

 Suwałki: O tym się mówi: