Właściciele najpiękniejszych balkonów i ogródków zostaną nagrodzeni

Gdzie te piękne ogrody suwałki 2017

Już po raz dwudziesty pierwszy urząd miasta nagrodzi właścicieli pięknych ogrodów i kwiecistych balkonów. Na laureatów czekają nagrody o wartości o 250 do 750 złotych.

Rusza XXI edycja konkursu „Gdzie te piękne ogrody i kwieciste balkony”. Obiekty oceniane będą w pięciu kategoriach: zieleń w „przedogródkach”, balkony i tarasy, zieleń na terenie placówek oświatowych, ogrody przydomowe, zieleń na terenie zakładów pracy, zieleń przy obiektach handlowych i gastronomicznych.

Obiekty będą oceniane pod kątem wpływu ich kompozycji na dekorację i estetykę miasta, oryginalności pomysłu, poziomu utrzymania zieleni, ogólnego wyglądu estetycznego oraz ukwiecenia obiektu.

Przegląd zgłoszonych obiektów zostanie przeprowadzony przez czteroosobową komisję w pierwszej i drugiej d

ekadzie lipca. O dokładnym terminie uczestnicy zostaną pisemnie powiadomieni. Laureatom konkursu zostaną wręczone talony o wartości od 250 do 750 złotych do jednego z suwalskich sklepów ogrodniczych. Natomiast pozostali uczestnicy pod warunkiem, że ich obiekt będzie należycie ukwiecony i utrzymany, otrzymają bony na kwotę 100 złotych. Udział w konkursie można zgłaszać do 19 czerwca na specjalnym formularzu (formularz). Formularze można składać :

w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego (pok. nr 5) , ul. Mickiewicza 1,

w sekretariacie Zarządu Dróg i Zieleni (pok. nr 101), ul. Sejneńska 82,

przesłać na adres Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach, 16-400 Suwałki, ul. Sejneńska 82. 

 

Wiadomości


spotkanie-w-sprawie-podtopien-jaki-plan-maja-wladze-miasta

Spotkanie w sprawie podtopień. Jaki plan mają władze...

Nad problemem zalewania ulic, piwnic i garaży pochyliły się władze miasta. Po wczorajszej ulewie w trybie pilnym zwołano spotkanie, w którym uczestniczył zastępca prezydenta Łukasz Kurzyna i przedstawiciele suwalskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


prawdziwe-trzezwe-popoludnie

Prawdziwe trzeźwe popołudnie

Pozytywnie zakończyła się wczorajsza akcja „Trzeźwe popołudnie” przeprowadzona przez suwalską policję. Wszyscy z ponad 300 przebadanych alkomatem kierowców byli trzeźwi.

 Suwałki: O tym się mówi: