perspektywa (uslugi ksiegowe)

Dyrektor ZDiZ zapłaci za dyscyplinarne zwolnienie pracownicy

tomadz drejer suwałki zdiz dyscyplinarne zwolnienie

Dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach został obciążony całością kosztów postępowania sądowego w sprawie dyscyplinarnego zwolnienie pracownicy. Całość kosztów pokryje z własnych środków.

W związku z ogłoszonym w poniedziałek wyrokiem Sądu Pracy w sprawie zwolnienia dyscyplinarnego pracownicy z Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach prezydent informuje, że całością kosztów tego postępowania opiewających na łączną kwotę ponad 9.000 złotych zostanie obciążony dyrektor Tomasz Drejer – poinformował Kamil Sznel z suwalskiego ratusza.

- Ponadto Tomasz Drejer w trakcie rozmowy z prezydentem poinformował, że nie skorzysta z możliwości odwołania się od wyroku sądu pracy - dodał Kamil Sznel. 

 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-beda-filmy-planszowki-i-turnieje

Wszystko dla miłośników fantastyki. Będą filmy, planszówki...

Już w najbliższą sobotę w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędzie się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


policyjna-akcja-tunel-skontrolowano-118-pojazdow-zdjecia

Policyjna akcja "Tunel". Skontrolowano 118...

Skontrolowanych 118 samochodów, zatrzymany kierowca pod wpływem alkoholu, to tylko część z rezultatów działań pod nazwą „TUNEL”. Była to kolejna już wspólna akcja suwalskiej Policji oraz funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej i Straży Granicznej.

 Suwałki: O tym się mówi: