Dyrektor ZDiZ zapłaci za dyscyplinarne zwolnienie pracownicy

tomadz drejer suwałki zdiz dyscyplinarne zwolnienie

Dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach został obciążony całością kosztów postępowania sądowego w sprawie dyscyplinarnego zwolnienie pracownicy. Całość kosztów pokryje z własnych środków.

W związku z ogłoszonym w poniedziałek wyrokiem Sądu Pracy w sprawie zwolnienia dyscyplinarnego pracownicy z Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach prezydent informuje, że całością kosztów tego postępowania opiewających na łączną kwotę ponad 9.000 złotych zostanie obciążony dyrektor Tomasz Drejer – poinformował Kamil Sznel z suwalskiego ratusza.

- Ponadto Tomasz Drejer w trakcie rozmowy z prezydentem poinformował, że nie skorzysta z możliwości odwołania się od wyroku sądu pracy - dodał Kamil Sznel. 

 

Wiadomości


uczniowie-rozpoczeli-wakacje-zdjecia

Uczniowie rozpoczęli wakacje (zdjęcia)

Ostatni dzwonek już za nami. Ponad 9,5 tysiąca uczniów suwalskich szkół zakończyło dziś rok szkolny. Przed nimi ponad dwa miesiące wakacji.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


samochod-zapalil-sie-w-trakcie-jazdy-zdjeci

Samochód zapalił się w trakcie jazdy (zdjęcia)

Około godziny 19:30 na ulicy Franciszkańskiej doszło do pożaru samochodu. Ogień pojawił się w komorze silnika. Przed przybyciem strażaków kierowca próbował go ugasić.

 Suwałki: O tym się mówi: