Dyrektor ZDiZ zapłaci za dyscyplinarne zwolnienie pracownicy

tomadz drejer suwałki zdiz dyscyplinarne zwolnienie

Dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach został obciążony całością kosztów postępowania sądowego w sprawie dyscyplinarnego zwolnienie pracownicy. Całość kosztów pokryje z własnych środków.

W związku z ogłoszonym w poniedziałek wyrokiem Sądu Pracy w sprawie zwolnienia dyscyplinarnego pracownicy z Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach prezydent informuje, że całością kosztów tego postępowania opiewających na łączną kwotę ponad 9.000 złotych zostanie obciążony dyrektor Tomasz Drejer – poinformował Kamil Sznel z suwalskiego ratusza.

- Ponadto Tomasz Drejer w trakcie rozmowy z prezydentem poinformował, że nie skorzysta z możliwości odwołania się od wyroku sądu pracy - dodał Kamil Sznel. 

 

Wiadomości


spotkanie-w-sprawie-podtopien-jaki-plan-maja-wladze-miasta

Spotkanie w sprawie podtopień. Jaki plan mają władze...

Nad problemem zalewania ulic, piwnic i garaży pochyliły się władze miasta. Po wczorajszej ulewie w trybie pilnym zwołano spotkanie, w którym uczestniczył zastępca prezydenta Łukasz Kurzyna i przedstawiciele suwalskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


prawdziwe-trzezwe-popoludnie

Prawdziwe trzeźwe popołudnie

Pozytywnie zakończyła się wczorajsza akcja „Trzeźwe popołudnie” przeprowadzona przez suwalską policję. Wszyscy z ponad 300 przebadanych alkomatem kierowców byli trzeźwi.

 Suwałki: O tym się mówi: