Dyrektor ZDiZ zapłaci za dyscyplinarne zwolnienie pracownicy

tomadz drejer suwałki zdiz dyscyplinarne zwolnienie

Dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach został obciążony całością kosztów postępowania sądowego w sprawie dyscyplinarnego zwolnienie pracownicy. Całość kosztów pokryje z własnych środków.

W związku z ogłoszonym w poniedziałek wyrokiem Sądu Pracy w sprawie zwolnienia dyscyplinarnego pracownicy z Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach prezydent informuje, że całością kosztów tego postępowania opiewających na łączną kwotę ponad 9.000 złotych zostanie obciążony dyrektor Tomasz Drejer – poinformował Kamil Sznel z suwalskiego ratusza.

- Ponadto Tomasz Drejer w trakcie rozmowy z prezydentem poinformował, że nie skorzysta z możliwości odwołania się od wyroku sądu pracy - dodał Kamil Sznel. 

 

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwlki-potracenie-rowerzystki-na-warynskiego-10-latka-trafila-do-szpitala

Potrącenie rowerzystki na Waryńskiego. 10-latka trafiła do...

10-letnia rowerzystka trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Waryńskiego. Dziewczynka wjechała z chodnika na przejście wprost pod jadącego volkswagena. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

 Suwałki: O tym się mówi: