Suwalskie Juwenalia 2017: wystąpi Zenon Martyniuk i Red Lips

juwenalia suwałki suwalskie juwenalia 2017

Już po raz kolejny w naszym mieście odbędą się Juwenalia. Nie będą one jednak wyglądały tak samo jak wcześniejsze. Całkowicie zmieni się formuła wydarzenia.

Pierwszą znaczącą zmianą będzie miejsce imprezy. Dotychczas Suwalskie Juwenalia odbywały się przy ulicy Ogrodowej. W tym roku władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej postanowiły zorganizować studenckie święto na terenie Stadionu Miejskiego przy ulicy Zarzecze.

Kolejną zmianą jest wprowadzenie bezpłatnego wstępu dla wszystkich mieszkańców. Dotychczas na nieodpłatne wejściówki mogli liczyć jedynie studenci PWSZ oraz uczniowie Akademickiego Zespołu Szkół.

Tegoroczne Juwenalia będą odbywały się przez dwa dni - 15 i 16 czerwca. Pierwszy dzień imprezy rozpocznie się o godzinie 16.00 festynem rodzinnym i atrakcjami dla mieszkańców. Od 18:00 na wszystkich czekają koncerty. Pierwszego dnia (dzień z muzyką disco polo i pop) gwiazdą wieczoru będzie Zenon Martyniuk.

Drugiego dnia zaplanowano koncerty rockowe. Na scenie wystąpi zespół Red Lips. Nie zabraknie też zespołów z regionu, widowiskowych występów artystycznych i niespodzianek.

Patronat medialny nad Suwalskimi Juwenaliami 2017 objął Kurier Suwalski.  

Wiadomości


nowe-place-zabaw-przy-suwalskich-przedszkolach-wydano-pol-miliona-euro

Nowe place zabaw przy suwalskich przedszkolach. Wydano pół...

Zakończyła się inwestycja dzięki, której przy dziewięciu suwalskich przedszkolach powstały nowoczesne place zabaw. Wszystko za sprawą projektu unijnego za pół miliona euro.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


policyjna-akcja-tunel-skontrolowano-118-pojazdow-zdjecia

Policyjna akcja "Tunel". Skontrolowano 118...

Skontrolowanych 118 samochodów, zatrzymany kierowca pod wpływem alkoholu, to tylko część z rezultatów działań pod nazwą „TUNEL”. Była to kolejna już wspólna akcja suwalskiej Policji oraz funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej i Straży Granicznej.

 Suwałki: O tym się mówi: