Suwalskie Juwenalia 2017: wystąpi Zenon Martyniuk i Red Lips

juwenalia suwałki suwalskie juwenalia 2017

Już po raz kolejny w naszym mieście odbędą się Juwenalia. Nie będą one jednak wyglądały tak samo jak wcześniejsze. Całkowicie zmieni się formuła wydarzenia.

Pierwszą znaczącą zmianą będzie miejsce imprezy. Dotychczas Suwalskie Juwenalia odbywały się przy ulicy Ogrodowej. W tym roku władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej postanowiły zorganizować studenckie święto na terenie Stadionu Miejskiego przy ulicy Zarzecze.

Kolejną zmianą jest wprowadzenie bezpłatnego wstępu dla wszystkich mieszkańców. Dotychczas na nieodpłatne wejściówki mogli liczyć jedynie studenci PWSZ oraz uczniowie Akademickiego Zespołu Szkół.

Tegoroczne Juwenalia będą odbywały się przez dwa dni - 15 i 16 czerwca. Pierwszy dzień imprezy rozpocznie się o godzinie 16.00 festynem rodzinnym i atrakcjami dla mieszkańców. Od 18:00 na wszystkich czekają koncerty. Pierwszego dnia (dzień z muzyką disco polo i pop) gwiazdą wieczoru będzie Zenon Martyniuk.

Drugiego dnia zaplanowano koncerty rockowe. Na scenie wystąpi zespół Red Lips. Nie zabraknie też zespołów z regionu, widowiskowych występów artystycznych i niespodzianek.

Patronat medialny nad Suwalskimi Juwenaliami 2017 objął Kurier Suwalski.  

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwlki-potracenie-rowerzystki-na-warynskiego-10-latka-trafila-do-szpitala

Potrącenie rowerzystki na Waryńskiego. 10-latka trafiła do...

10-letnia rowerzystka trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Waryńskiego. Dziewczynka wjechała z chodnika na przejście wprost pod jadącego volkswagena. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

 Suwałki: O tym się mówi: