Suwalskie Juwenalia 2017: wystąpi Zenon Martyniuk i Red Lips

juwenalia suwałki suwalskie juwenalia 2017

Już po raz kolejny w naszym mieście odbędą się Juwenalia. Nie będą one jednak wyglądały tak samo jak wcześniejsze. Całkowicie zmieni się formuła wydarzenia.

Pierwszą znaczącą zmianą będzie miejsce imprezy. Dotychczas Suwalskie Juwenalia odbywały się przy ulicy Ogrodowej. W tym roku władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej postanowiły zorganizować studenckie święto na terenie Stadionu Miejskiego przy ulicy Zarzecze.

Kolejną zmianą jest wprowadzenie bezpłatnego wstępu dla wszystkich mieszkańców. Dotychczas na nieodpłatne wejściówki mogli liczyć jedynie studenci PWSZ oraz uczniowie Akademickiego Zespołu Szkół.

Tegoroczne Juwenalia będą odbywały się przez dwa dni - 15 i 16 czerwca. Pierwszy dzień imprezy rozpocznie się o godzinie 16.00 festynem rodzinnym i atrakcjami dla mieszkańców. Od 18:00 na wszystkich czekają koncerty. Pierwszego dnia (dzień z muzyką disco polo i pop) gwiazdą wieczoru będzie Zenon Martyniuk.

Drugiego dnia zaplanowano koncerty rockowe. Na scenie wystąpi zespół Red Lips. Nie zabraknie też zespołów z regionu, widowiskowych występów artystycznych i niespodzianek.

Patronat medialny nad Suwalskimi Juwenaliami 2017 objął Kurier Suwalski.  

Wiadomości


spotkanie-w-sprawie-podtopien-jaki-plan-maja-wladze-miasta

Spotkanie w sprawie podtopień. Jaki plan mają władze...

Nad problemem zalewania ulic, piwnic i garaży pochyliły się władze miasta. Po wczorajszej ulewie w trybie pilnym zwołano spotkanie, w którym uczestniczył zastępca prezydenta Łukasz Kurzyna i przedstawiciele suwalskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


prawdziwe-trzezwe-popoludnie

Prawdziwe trzeźwe popołudnie

Pozytywnie zakończyła się wczorajsza akcja „Trzeźwe popołudnie” przeprowadzona przez suwalską policję. Wszyscy z ponad 300 przebadanych alkomatem kierowców byli trzeźwi.

 Suwałki: O tym się mówi: