Od połowy maja trwa remont kostki brukowej na ulicy Noniewicza. Z tym związane są duże utrudniania dla kierowców. Jak się okazało spore problemy mają również osoby jeżdżące komunikacją miejską.

Zmiany w kursowaniu linii 2,4,7,8,10,14 oraz 18 wprowadzono 15 maja. Tego też dnia rozpoczęły się problemy pasażerów. Jak poinformował nas jeden z naszych czytelników zapowiedzi przystankowe wprowadzają w błąd pasażera, ponieważ informują że autobus będzie jechał na Noniewicza a jedzie na ulicę Kościuszki, przez co wielokrotnie dochodzi do licznych kłótni z kierowcami autobusów.

Nie zmieniono też papierowych rozkładów na przystankach. - Przewieszono jedynie rozkłady jazdy z ulicy Noniewicza na ulicę Kościuszki - poinformował czytelnik.

- Wspomnę również fakt, iż na całej ulicy Kościuszki nie ma ani jednego ogłoszenia, które informowałoby o objeździe. Czy jest jakaś szansa, że pasażer w tym mieście po raz kolejny nie będzie wprowadzany w błąd? Czy jest tak ciężko wydrukować i rozwiesić poprawny rozkład jazdy z poprawną nazwą przystanku? - dodał czytelnik.