Zmienili kursowanie, a rozkłady zostały. Pasażerowie wprowadzani w błąd

komunikacja miejska suwałki

Od połowy maja trwa remont kostki brukowej na ulicy Noniewicza. Z tym związane są duże utrudniania dla kierowców. Jak się okazało spore problemy mają również osoby jeżdżące komunikacją miejską.

Zmiany w kursowaniu linii 2,4,7,8,10,14 oraz 18 wprowadzono 15 maja. Tego też dnia rozpoczęły się problemy pasażerów. Jak poinformował nas jeden z naszych czytelników zapowiedzi przystankowe wprowadzają w błąd pasażera, ponieważ informują że autobus będzie jechał na Noniewicza a jedzie na ulicę Kościuszki, przez co wielokrotnie dochodzi do licznych kłótni z kierowcami autobusów.

Nie zmieniono też papierowych rozkładów na przystankach. - Przewieszono jedynie rozkłady jazdy z ulicy Noniewicza na ulicę Kościuszki - poinformował czytelnik.

- Wspomnę również fakt, iż na całej ulicy Kościuszki nie ma ani jednego ogłoszenia, które informowałoby o objeździe. Czy jest jakaś szansa, że pasażer w tym mieście po raz kolejny nie będzie wprowadzany w błąd? Czy jest tak ciężko wydrukować i rozwiesić poprawny rozkład jazdy z poprawną nazwą przystanku? - dodał czytelnik. 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


znaleziono-cialo-martwego-mezczyzny

Znaleziono zwłoki mężczyzny

W sobote w pobliżu wiaty śmietnikowej przy ulicy Kowalskiego znalezionio ciało 52-letniego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon.

 Suwałki: O tym się mówi: