Zmienili kursowanie, a rozkłady zostały. Pasażerowie wprowadzani w błąd

komunikacja miejska suwałki

Od połowy maja trwa remont kostki brukowej na ulicy Noniewicza. Z tym związane są duże utrudniania dla kierowców. Jak się okazało spore problemy mają również osoby jeżdżące komunikacją miejską.

Zmiany w kursowaniu linii 2,4,7,8,10,14 oraz 18 wprowadzono 15 maja. Tego też dnia rozpoczęły się problemy pasażerów. Jak poinformował nas jeden z naszych czytelników zapowiedzi przystankowe wprowadzają w błąd pasażera, ponieważ informują że autobus będzie jechał na Noniewicza a jedzie na ulicę Kościuszki, przez co wielokrotnie dochodzi do licznych kłótni z kierowcami autobusów.

Nie zmieniono też papierowych rozkładów na przystankach. - Przewieszono jedynie rozkłady jazdy z ulicy Noniewicza na ulicę Kościuszki - poinformował czytelnik.

- Wspomnę również fakt, iż na całej ulicy Kościuszki nie ma ani jednego ogłoszenia, które informowałoby o objeździe. Czy jest jakaś szansa, że pasażer w tym mieście po raz kolejny nie będzie wprowadzany w błąd? Czy jest tak ciężko wydrukować i rozwiesić poprawny rozkład jazdy z poprawną nazwą przystanku? - dodał czytelnik. 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


raczki-ubrania-i-namiot-na-liniach-energetycznych

Ubrania i namiot na liniach energetycznych

Do nietypowej interwencji byli wezwani strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Raczkach oraz elektrycy z Pogotowia Energetycznego. Na linii energetycznej znalazły się ubrania i materiał z namiotu handlowego.

 Suwałki: O tym się mówi: