SLD rozda suwalczanom Konstytucje

sld suwałki

Wczoraj minęło 20 lat od przyjęcia w ogólnopolskim referendum aktualnie obowiązującej Konstytucji RP. Obchody z tej okazji zapanował suwalski Sojusz Lewicy Demokratycznej. Suwalczanie otrzymają egzemplarze Konstytucji, dowiedzą się jak powstawała oraz co wnosi do naszego życia.

Z okazji 20-lecia przyjęcia w ogólnopolskim referendum aktualnie obowiązującej Konstytucji RP działacze suwalskiego SLD w najbliższy poniedziałek (29 maja) o godzinie 16:45 na Placu Marii Konopnickiej wręczą mieszkańcom Suwałk egzemplarze Konstytucji oraz przypomną historię oraz jej treść.

- Nasza akcja ma charakter edukacyjny, chcemy przybliżyć obywatelom bieżące problemy prawne związane z działaniem Ustawy Zasadniczej oraz uświadomić obywatelom znaczenie przepisów prawnych w ich życiu prywatnym, rodzinnym i zawodowym oraz jak bardzo nieznajomość tychże przepisów może wpłynąć na jakość ich życia - poinformował Grzegorz Andruszkiewicz, Sekretarz Rady Powiatowej SLD. 

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kolejne-proby-oszustwa-na-wnuczka

Kolejne próby oszustwa "na wnuczka"

Do kolejnych prób wyłudzenia pieniędzy metodą „na wnuczka” doszło dzisiaj w Suwałkach. Oszuści kilkukrotnie próbowali nakłonić seniorów do przekazania swoich oszczędności.

 Suwałki: O tym się mówi: