SLD rozda suwalczanom Konstytucje

sld suwałki

Wczoraj minęło 20 lat od przyjęcia w ogólnopolskim referendum aktualnie obowiązującej Konstytucji RP. Obchody z tej okazji zapanował suwalski Sojusz Lewicy Demokratycznej. Suwalczanie otrzymają egzemplarze Konstytucji, dowiedzą się jak powstawała oraz co wnosi do naszego życia.

Z okazji 20-lecia przyjęcia w ogólnopolskim referendum aktualnie obowiązującej Konstytucji RP działacze suwalskiego SLD w najbliższy poniedziałek (29 maja) o godzinie 16:45 na Placu Marii Konopnickiej wręczą mieszkańcom Suwałk egzemplarze Konstytucji oraz przypomną historię oraz jej treść.

- Nasza akcja ma charakter edukacyjny, chcemy przybliżyć obywatelom bieżące problemy prawne związane z działaniem Ustawy Zasadniczej oraz uświadomić obywatelom znaczenie przepisów prawnych w ich życiu prywatnym, rodzinnym i zawodowym oraz jak bardzo nieznajomość tychże przepisów może wpłynąć na jakość ich życia - poinformował Grzegorz Andruszkiewicz, Sekretarz Rady Powiatowej SLD. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: