Miejskie obchody Dnia Dziecka. Na jutro przygotowano wiele atrakcji

dzień dziecka suwałki 2017 niedziela

W najbliższą niedzielę dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. W programie między innymi gry i zabawy, konkursy rekreacyjno-sportowe oraz malowanie twarzy.

- Zapraszamy na „Karuzelę wrażeń". Odbędzie się ona już w najbliższą niedzielę od godziny 11:00 do 14:00 w Parku Konstytucji 3 Maja – poinformowała Agnieszka Małka z Suwalskiego Ośrodka Kultury.

- Będzie okazja zobaczyć taneczne i wokalne występy zespołów z Suwalskiego Ośrodka Kultury, wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz licznych grach i zabawach oraz warsztatach plastycznych- dodała Agnieszka Małka.

- Zachęcamy do zabrania rowerów i spróbowania swoich sił na torze przeszkód – dla najlepszych nagrody. Dla chętnych nieodpłatne przejażdżki kucykiem lub zabytkowym autem. Pojawi się również urocza gąsienica ze spektaklu „Alicja w Krainie Czarów", Miś UśMich i Giga Julek, a także Kącik Garderobianej z najciekawszymi kostiumami z popularnych i lubianych widowisk i spektakli zrealizowanych przez SOK. Z prezentowanymi postaciami dzieci będą mogły wykonać zdjęcie. A łasuchów zapraszamy na słodki poczęstunek – podsumowała Agnieszka Małka.

W programie ponadto: rozgrywki Największego Nożnego Bilarda w Mieście, zabawy w baseniku z kolorowymi piłeczkami, zabawy w miasteczku drogowym dla maluchów oraz kurs modelowania balonów. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Kurier Suwalski.

dzień dziecka suwałki program 2017

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kolejne-proby-oszustwa-na-wnuczka

Kolejne próby oszustwa "na wnuczka"

Do kolejnych prób wyłudzenia pieniędzy metodą „na wnuczka” doszło dzisiaj w Suwałkach. Oszuści kilkukrotnie próbowali nakłonić seniorów do przekazania swoich oszczędności.

 Suwałki: O tym się mówi: