Miejskie obchody Dnia Dziecka. Na jutro przygotowano wiele atrakcji

dzień dziecka suwałki 2017 niedziela

W najbliższą niedzielę dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. W programie między innymi gry i zabawy, konkursy rekreacyjno-sportowe oraz malowanie twarzy.

- Zapraszamy na „Karuzelę wrażeń". Odbędzie się ona już w najbliższą niedzielę od godziny 11:00 do 14:00 w Parku Konstytucji 3 Maja – poinformowała Agnieszka Małka z Suwalskiego Ośrodka Kultury.

- Będzie okazja zobaczyć taneczne i wokalne występy zespołów z Suwalskiego Ośrodka Kultury, wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz licznych grach i zabawach oraz warsztatach plastycznych- dodała Agnieszka Małka.

- Zachęcamy do zabrania rowerów i spróbowania swoich sił na torze przeszkód – dla najlepszych nagrody. Dla chętnych nieodpłatne przejażdżki kucykiem lub zabytkowym autem. Pojawi się również urocza gąsienica ze spektaklu „Alicja w Krainie Czarów", Miś UśMich i Giga Julek, a także Kącik Garderobianej z najciekawszymi kostiumami z popularnych i lubianych widowisk i spektakli zrealizowanych przez SOK. Z prezentowanymi postaciami dzieci będą mogły wykonać zdjęcie. A łasuchów zapraszamy na słodki poczęstunek – podsumowała Agnieszka Małka.

W programie ponadto: rozgrywki Największego Nożnego Bilarda w Mieście, zabawy w baseniku z kolorowymi piłeczkami, zabawy w miasteczku drogowym dla maluchów oraz kurs modelowania balonów. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Kurier Suwalski.

dzień dziecka suwałki program 2017

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: