W najbliższą niedzielę dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. W programie między innymi gry i zabawy, konkursy rekreacyjno-sportowe oraz malowanie twarzy.

- Zapraszamy na „Karuzelę wrażeń". Odbędzie się ona już w najbliższą niedzielę od godziny 11:00 do 14:00 w Parku Konstytucji 3 Maja – poinformowała Agnieszka Małka z Suwalskiego Ośrodka Kultury.

- Będzie okazja zobaczyć taneczne i wokalne występy zespołów z Suwalskiego Ośrodka Kultury, wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz licznych grach i zabawach oraz warsztatach plastycznych- dodała Agnieszka Małka.

- Zachęcamy do zabrania rowerów i spróbowania swoich sił na torze przeszkód – dla najlepszych nagrody. Dla chętnych nieodpłatne przejażdżki kucykiem lub zabytkowym autem. Pojawi się również urocza gąsienica ze spektaklu „Alicja w Krainie Czarów", Miś UśMich i Giga Julek, a także Kącik Garderobianej z najciekawszymi kostiumami z popularnych i lubianych widowisk i spektakli zrealizowanych przez SOK. Z prezentowanymi postaciami dzieci będą mogły wykonać zdjęcie. A łasuchów zapraszamy na słodki poczęstunek – podsumowała Agnieszka Małka.

W programie ponadto: rozgrywki Największego Nożnego Bilarda w Mieście, zabawy w baseniku z kolorowymi piłeczkami, zabawy w miasteczku drogowym dla maluchów oraz kurs modelowania balonów. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Kurier Suwalski.

dzień dziecka suwałki program 2017