Brak wody na Kowalskiego. Przyczyną był pęknięty rurociąg

brak wody suwałki

Brak wody w kranach mógł zaskoczyć dziś rano mieszkańców ulicy Kowalskiego. Powodem było pęknięcie rurociągu. O godzinie 13:00 udało się naprawić awarię i przywrócić dostawy wody.

Dziś od godziny 8:00 mieszkańcy bloków od ulicy Kowalskiego 9A do 18 nie mieli dostępu do wody z miejskiej sieci wodociągowej. - Przyczyną powstania awarii było pęknięcie poprzeczne rurociągu żeliwnego na przyłączu do hydrantu przeciwpożarowego w pasie drogowym ulicy Kowalskiego - poinformowała Marlena Milewska z biura PWiK.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji udostępniło zastępczy punkt poboru wody z cysterny ustawionej przy sklepie spożywczym "Czwórka".

Około godziny 13:00 naprawiono awarię i rozpoczęto napełnianie wodociągu. 

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kolejne-proby-oszustwa-na-wnuczka

Kolejne próby oszustwa "na wnuczka"

Do kolejnych prób wyłudzenia pieniędzy metodą „na wnuczka” doszło dzisiaj w Suwałkach. Oszuści kilkukrotnie próbowali nakłonić seniorów do przekazania swoich oszczędności.

 Suwałki: O tym się mówi: