Brak wody na Kowalskiego. Przyczyną był pęknięty rurociąg

brak wody suwałki

Brak wody w kranach mógł zaskoczyć dziś rano mieszkańców ulicy Kowalskiego. Powodem było pęknięcie rurociągu. O godzinie 13:00 udało się naprawić awarię i przywrócić dostawy wody.

Dziś od godziny 8:00 mieszkańcy bloków od ulicy Kowalskiego 9A do 18 nie mieli dostępu do wody z miejskiej sieci wodociągowej. - Przyczyną powstania awarii było pęknięcie poprzeczne rurociągu żeliwnego na przyłączu do hydrantu przeciwpożarowego w pasie drogowym ulicy Kowalskiego - poinformowała Marlena Milewska z biura PWiK.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji udostępniło zastępczy punkt poboru wody z cysterny ustawionej przy sklepie spożywczym "Czwórka".

Około godziny 13:00 naprawiono awarię i rozpoczęto napełnianie wodociągu. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: