Jutro ruszają Suwalskie Juwenalia. Gwiazdami Zenon Martyniuk i zespół Red Lips

juwenalia suwałki 2017

Już jutro ruszają Suwalskie Juwenalia. Będą występy artystyczne, pokaz akrobatyki, strefy rodzinne, warsztaty parkour, stoiska handlowe, bieg akademicki oraz przede wszystkim koncerty gwiazd - zespołu Akcent z Zenkiem Martyniukiem na czele oraz zespołu Red Lips.

Juwenalia rozpoczną się w jutro (15 czerwca) o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze piknikiem rodzinnym. Atrakcji nie zabraknie dla dzieci w każdym wieku. Od godziny 18:00 królować już będzie muzyka zespołów Pasjon, Party Days, Whitestock.

Między występami wszyscy mogą liczyć na konkursy z nagrodami i podziwiać taneczny zespół Dotyk z Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz zespół pokazowy Movement.

Po godzinie 20:00 studenci przejmą z rąk Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk symboliczne klucze do bram miasta. Natomiast na godzinę 21:15 zaplanowano występ gwiazdy wieczoru - zespołu Akcent z Zenkiem Martyniukiem na czele.

16 czerwca (piątek) upłynie pod znakiem muzyki rockowej. Piknik rodzinny również trwa od godziny 16:00, a na scenie wystąpią zespoły Mów i Suddafen. Za oprawę taneczną odpowiedzialne będą zespoły Dance Zone oraz Katz. O godzinie 21:00 na scenie pojawi się zespół Red Lips.

Studenci juwenalia postanowili zakończyć na sportowo i włączyli się w RESO 10,5 Miejskie Święto Biegania. Zarówno żacy, jak i pracownicy uczelni pobiegną na dystansie 3,5 kilometra w ramach „suwalskich debiutów”.

Szczegółowy program Juwenaliów dostępny jest tutaj >>

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kolejne-proby-oszustwa-na-wnuczka

Kolejne próby oszustwa "na wnuczka"

Do kolejnych prób wyłudzenia pieniędzy metodą „na wnuczka” doszło dzisiaj w Suwałkach. Oszuści kilkukrotnie próbowali nakłonić seniorów do przekazania swoich oszczędności.

 Suwałki: O tym się mówi: