Zakaz wyprzedzenia przez samochody ciężarowe. Oddaj swój głos w sondzie

zakaz wyprzedzania przez tiry suwałki ankieta

Wprowadzony zakazu wyprzedzenia przez samochody ciężarowe na miejskim odcinku krajowej „ósemki” wzbudza coraz większe zainteresowanie. Do wtorku władze miasta czekają na opinię mieszkańców, a w środę tematem ma zająć się Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

W najbliższą środę (21 czerwca) Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego rozmawiać będzie m.in. o efektach wprowadzonego pół roku temu zakazu wyprzedzania przez samochody ciężarowe na miejskim odcinku drogi krajowej nr 8.

Władze miasta postanowiły zapytać o opinię w tej również mieszkańców Suwałk, którzy mogą oddać swój głos w specjalnej sondzie na stronie internetowej Urzędu Miasta. Ankieta potrwa do wtorku (20 czerwca) do godziny 15:30. O tej godzinie poznamy też jej wyniki.

W związku z tym Władze Miasta Suwałki postanowiły o opinię w tej sprawie spytać również mieszkańców Suwałk poprzez udział w sondzie internetowej. Sonda potrwa do wtorku (20 czerwca) do godz. 15.30. O tej godzinie poznamy też jej wyniki. 

[ANKIETA >>]

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kolejne-proby-oszustwa-na-wnuczka

Kolejne próby oszustwa "na wnuczka"

Do kolejnych prób wyłudzenia pieniędzy metodą „na wnuczka” doszło dzisiaj w Suwałkach. Oszuści kilkukrotnie próbowali nakłonić seniorów do przekazania swoich oszczędności.

 Suwałki: O tym się mówi: