Zakaz wyprzedzenia przez samochody ciężarowe. Oddaj swój głos w sondzie

zakaz wyprzedzania przez tiry suwałki ankieta

Wprowadzony zakazu wyprzedzenia przez samochody ciężarowe na miejskim odcinku krajowej „ósemki” wzbudza coraz większe zainteresowanie. Do wtorku władze miasta czekają na opinię mieszkańców, a w środę tematem ma zająć się Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

W najbliższą środę (21 czerwca) Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego rozmawiać będzie m.in. o efektach wprowadzonego pół roku temu zakazu wyprzedzania przez samochody ciężarowe na miejskim odcinku drogi krajowej nr 8.

Władze miasta postanowiły zapytać o opinię w tej również mieszkańców Suwałk, którzy mogą oddać swój głos w specjalnej sondzie na stronie internetowej Urzędu Miasta. Ankieta potrwa do wtorku (20 czerwca) do godziny 15:30. O tej godzinie poznamy też jej wyniki.

W związku z tym Władze Miasta Suwałki postanowiły o opinię w tej sprawie spytać również mieszkańców Suwałk poprzez udział w sondzie internetowej. Sonda potrwa do wtorku (20 czerwca) do godz. 15.30. O tej godzinie poznamy też jej wyniki. 

[ANKIETA >>]

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: