perspektywa (uslugi ksiegowe)

Uczniowie rozpoczęli wakacje (zdjęcia)

wakacje suwałki

Ostatni dzwonek już za nami. Ponad 9,5 tysiąca uczniów suwalskich szkół zakończyło dziś rok szkolny. Przed nimi ponad dwa miesiące wakacji.

- Po wytężonej pracy przyszedł czas na relaks i uzupełnienie energii. Dziś zaczynamy wakacje. Zabrzmiał ostatni dzwonek, odbyło się podsumowanie roku szkolnego, a najlepsi uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody - powiedział Czesław Renkiewicz podczas uroczystego apelu w III Liceum Ogólnokształcące.

- W tym dniu chcę złożyć podziękowania wszystkim nauczycielom, pedagogom i dyrektorom szkół za trud włożony w edukację młodego pokolenia, za ogrom pracy skoncentrowany na przekazywaniu wiedzy. Życzę wszystkim państwu - nauczycielom i uczniom dobrego wypoczynku i wielu wakacyjnych podróży. Chcę również podziękować rodzicom za bardzo dobrą współpracę ze szkołami. To umacnia nasze placówki oświatowe - dodał prezydent.

Życzenia dobrych, bezpiecznych wakacji swoim uczniom złożyła również Alicja Węsierska-Kwiecień, Dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego.

- Dbajcie o siebie, bądźcie rozumni, nie dajcie się namówić na ryzykowne sytuacje i obyśmy wszyscy, w dobrym zdrowiu, zobaczyli się w tej sali za dwa miesiące - mówiła dyrektor. - Największą wartością naszej szkoły jest to, że robimy wszystko wspólnie. Dziękuję wszystkim za współpracę - i nauczycielom i uczniom. Naszym celem zawsze było, aby szkoła była dobra i przyjazna, i to się nam udaje - dodała dyrektor.

Rok szkolny zakończyło 4516 uczniów szkół podstawowych, 1935 gimnazjalistów oraz 3084 szkół ponadgimnazjalnych. W sumie 9535 uczniów. 

 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: