Żołnierze NATO bronili przesmyku suwalskiego (zdjęcia)

nato przesmyk suwalski suwałki

Zakończyły się coroczne ćwiczenia pod nazwą Saber Strike, w których uczestniczyli Wojska Sojuszu Północnoatlantyckiego. Miały one miejsce w pobliżu granicy z Litwą.

Ćwiczenia pod nazwą Saber Strike miały na celu przygotowanie do ewentualnej obrony korytarza lądowego zwanego suwalskim przesmykiem. Wzięły w nim udział Wojska Sojuszu Północnoatlantyckiego NATO.

W przypadku rozpoczęcia wojny między Zachodem i Wschodem uważa się, że właśnie w tym miejscu wojska rosyjskie mogą zacząć swoją ofensywę, aby odciąć Polskę od krajów nadbałtyckich. 

nato suwalki przesmyk suwalski 2

przesmyk suwalski nato suwałki

nato suwalki przesmyk suwalski 5

przesmyk suwalski nato suwałki

fot.: telegraph.co.uk

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-nie-zyje-zmarl-mezczyzna-wyskoczyl-z-okna-samobojstwo-daszynskiego

Nie żyje mężczyzna, który wyskoczył z okna

Nie żyje młody mężczyzna, który wyskoczył z okna na czwartym piętrze bloku przy ulicy Daszyńskiego. 22-latek przeżył upadek, lecz po przewiezieniu do szpitala w wyniku ciężkich obrażeń zmarł.

 Suwałki: O tym się mówi: