perspektywa (uslugi ksiegowe)

Żołnierze NATO bronili przesmyku suwalskiego (zdjęcia)

nato przesmyk suwalski suwałki

Zakończyły się coroczne ćwiczenia pod nazwą Saber Strike, w których uczestniczyli Wojska Sojuszu Północnoatlantyckiego. Miały one miejsce w pobliżu granicy z Litwą.

Ćwiczenia pod nazwą Saber Strike miały na celu przygotowanie do ewentualnej obrony korytarza lądowego zwanego suwalskim przesmykiem. Wzięły w nim udział Wojska Sojuszu Północnoatlantyckiego NATO.

W przypadku rozpoczęcia wojny między Zachodem i Wschodem uważa się, że właśnie w tym miejscu wojska rosyjskie mogą zacząć swoją ofensywę, aby odciąć Polskę od krajów nadbałtyckich. 

nato suwalki przesmyk suwalski 2

przesmyk suwalski nato suwałki

nato suwalki przesmyk suwalski 5

przesmyk suwalski nato suwałki

fot.: telegraph.co.uk

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: