perspektywa (uslugi ksiegowe)

Pierwszy odcinek obwodnicy będzie gotowy już za 4 miesiące?

obwodnica suwałk

Budowa obwodnicy Suwałk idzie pełną parą. Postępy prac widać szczególnie między ulicami Reja i Pułaskiego. Przedstawiciele firmy Budimex zapewniają, że ten odcinek będzie gotowy już za cztery miesiące.

Budowa suwalskiej obwodnicy została podzielona na dwa etapy. Odcinek A od węzła zjazdowego obwodnicy Augustowa do rejonu ulicy Reja oraz odcinek B od rejonu ulicy Reja do istniejącej drogi krajowej nr 8 wraz z łącznikiem zjazdowym.

Najprawdopodobniej już za cztery miesiące zakończą się prace na odcinku od rejonu ulicy Reja do istniejącej drogi krajowej nr 8 wraz z łącznikiem zjazdowym. Jak zapewnili nas przedstawiciele firmy Budimex, budowa tego odcinka ma zakończyć się do 17 października tego roku.

Natomiast odcinek A od węzła zjazdowego obwodnicy Augustowa do rejonu ulicy Reja ma być gotowy do 17 marca 2019 roku.

- Obecnie prace prowadzone są zgodnie z planem - zapewniła Ewa Rawiak, specjalista ds. komunikacji firmy Budimex.

Prawie 13-kilometrowa obwodnica Suwałk zostanie wykonana w standardzie dwujezdniowej drogi ekspresowej i będzie przedłużeniem obwodnicy Augustowa. Cała inwestycja ma kosztować prawie 300 milionów złotych. 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: