perspektywa (uslugi ksiegowe)

Wyspa na Zalewie Arkadia prawie gotowa (zdjęcia)

wyspa zalew arkadia

Dotąd zarośnięta i nieużytkowana, dziś ze ścieżkami dla pieszych i rowerzystów, trawnikami, kwietnikami oraz oświetleniem. Mowa tu o wyspie na Zalewie Arkadia, która zmieniała się nie do poznania.

Dobiegają końca prace przy zagospodarowaniu wyspy na Zalewie Arkadia. Pojawiły się na niej ścieżki piesze i rowerowe, trawniki, kwietniki, ławki oraz stojaki na rowery.

Uzupełnieniem zagospodarowania jest 3-rzędowa trybuna na 30 osób zwrócona w kierunku plaży oraz ciekawe ukształtowanie terenu w formie trzech kopców pokrytych darnią, nawiązujących do dawnych budowli jaćwieskich na terenach Suwalszczyzny.

Inwestycja kosztowała 538 tysięcy złotych. Jeżeli pogoda dopisze, jutro (30 czerwca) odbędzie się jej oficjalne otwarcie. 

wyspa zelew arkadia suwalki 2

wyspa zelew arkadia suwalki 2

wyspa zelew arkadia suwalki 2

wyspa zelew arkadia suwalki 2

wyspa zelew arkadia suwalki 2

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: