Zaginęła 14-letnia Daria Adamajtys

Daria Adamajtys suwałki

Suwalscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu miejsca przebywania Darii Adamajtys. 14-latka wyszła z domu wczoraj przed południem. Tego samego dnia wieczorem zadzwoniła do ojca i powiedziała, że przebywa w rejonie Kielc.

Policjanci z suwalskiej komendy poszukują zaginionej Darii Adamajtys. Nastolatka wyszła z domu wczoraj około godziny 11:00. W chwili zaginięcia była ubrana w czarną bluzkę z długim rękawem zapinaną z przodu na żółty haczyk, czarne balerinki oraz czarną, długą, prostą spódnicę.

- 14-latka ma około 160-165 cm wzrostu i waż około 50 kilogramów. Zaginiona ma czarne, długie do pasa włosy, ciemne, piwne oczy oraz owalną twarz - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach - tel.(87)564 15 44, telefon zaufania (87) 564 12 60 lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 997 lub 112. 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: