perspektywa (uslugi ksiegowe)

Uwaga Kierowcy! Zamkną główne ulice w centrum miasta

Utrudnienia w centrum miasta

Z utrudnieniami w ruchu i zamkniętymi głównymi ulicami muszą liczyć się kierowcy, którzy od czwartku do poniedziałku będą poruszać się w centrum Suwałk.

6 lipca (czwartek) od godziny 20:00 zostanie zamknięta ulica Kościuszki na odcinku od skrzyżowania przy ratuszu do skrzyżowania z Placem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nieprzejezdna będzie także ulica Mickiewicza na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do skrzyżowania z ulicą Hamerszmita. Ulice będą zamknięte do 10 lipca (poniedziałek) do godziny 06:00.

Natomiast 8 lipca (sobota) w godzinach 15:30 - 17:00 wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicach Waryńskiego, Noniewicza, Dwernickiego i Kościuszki (do posesji numer 74).

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: