Uwaga Kierowcy! Zamkną główne ulice w centrum miasta

Utrudnienia w centrum miasta

Z utrudnieniami w ruchu i zamkniętymi głównymi ulicami muszą liczyć się kierowcy, którzy od czwartku do poniedziałku będą poruszać się w centrum Suwałk.

6 lipca (czwartek) od godziny 20:00 zostanie zamknięta ulica Kościuszki na odcinku od skrzyżowania przy ratuszu do skrzyżowania z Placem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nieprzejezdna będzie także ulica Mickiewicza na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do skrzyżowania z ulicą Hamerszmita. Ulice będą zamknięte do 10 lipca (poniedziałek) do godziny 06:00.

Natomiast 8 lipca (sobota) w godzinach 15:30 - 17:00 wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicach Waryńskiego, Noniewicza, Dwernickiego i Kościuszki (do posesji numer 74).

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-nie-zyje-zmarl-mezczyzna-wyskoczyl-z-okna-samobojstwo-daszynskiego

Nie żyje mężczyzna, który wyskoczył z okna

Nie żyje młody mężczyzna, który wyskoczył z okna na czwartym piętrze bloku przy ulicy Daszyńskiego. 22-latek przeżył upadek, lecz po przewiezieniu do szpitala w wyniku ciężkich obrażeń zmarł.

 Suwałki: O tym się mówi: