perspektywa (uslugi ksiegowe)

Carbge Run 2017. Nietypowe auta na suwalskich ulicach (zdjęcia)

carbage run suwałki

Bardzo nietypowe samochody można zobaczyć na ulicach Suwałk. Wszystko za sprawą rajdu Carbage Run 2017, na którego trasie znalazło się nasze miasto.

Rajdy Carbage Run zapoczątkowano w 2009 roku w Holandii. W wyścigu przez Europę biorą udział jedynie samochody, które mają więcej niż 20 lat, a ich wartość nie przekracza 500 euro. Nie liczy się tu szybkość pokonania trasy, lecz oryginalność pojazdu.

W tym roku w pięciodniowym rajdzie bierze udział aż 500 kierowców. Trasę wytyczono przez Holandię, Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię. W sumie kierowcy mają do pokonania około 3 tysiące kilometrów.

Uczestników można zobaczyć również w Suwałkach. Nam udało się sfotografować dwa oryginalne pojazdy na jednej ze stacji paliw.

carbage run suwałki

carbage run suwałki

carbage run suwałki

carbage run suwałki

carbage run suwałki

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: