Carbge Run 2017. Nietypowe auta na suwalskich ulicach (zdjęcia)

carbage run suwałki

Bardzo nietypowe samochody można zobaczyć na ulicach Suwałk. Wszystko za sprawą rajdu Carbage Run 2017, na którego trasie znalazło się nasze miasto.

Rajdy Carbage Run zapoczątkowano w 2009 roku w Holandii. W wyścigu przez Europę biorą udział jedynie samochody, które mają więcej niż 20 lat, a ich wartość nie przekracza 500 euro. Nie liczy się tu szybkość pokonania trasy, lecz oryginalność pojazdu.

W tym roku w pięciodniowym rajdzie bierze udział aż 500 kierowców. Trasę wytyczono przez Holandię, Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię. W sumie kierowcy mają do pokonania około 3 tysiące kilometrów.

Uczestników można zobaczyć również w Suwałkach. Nam udało się sfotografować dwa oryginalne pojazdy na jednej ze stacji paliw.

carbage run suwałki

carbage run suwałki

carbage run suwałki

carbage run suwałki

carbage run suwałki

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-nie-zyje-zmarl-mezczyzna-wyskoczyl-z-okna-samobojstwo-daszynskiego

Nie żyje mężczyzna, który wyskoczył z okna

Nie żyje młody mężczyzna, który wyskoczył z okna na czwartym piętrze bloku przy ulicy Daszyńskiego. 22-latek przeżył upadek, lecz po przewiezieniu do szpitala w wyniku ciężkich obrażeń zmarł.

 Suwałki: O tym się mówi: