perspektywa (uslugi ksiegowe)

Suwalski ratusz poszukuje dyrektorów

dyrektor suwałki

Konkurs na trzy stanowiska dyrektorskie ogłosił suwalski ratusz. Władze miasta poszukują osób, które chciałyby pokierować Domem Pomocy Społecznej "Kalina", Zespołem Szkół nr 9 oraz zastępcy dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej "Kalina" może objąć osoba, która posiada wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia oraz specjalizację w zakresie organizacji pomocy społecznej. Suwalski ratusz od kandydata wymaga także co najmniej 5-letniego stażu pracy, w tym 3-letniego w pomocy społecznej oraz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów prawnych regulujących funkcjonowanie domów pomocy społecznej, znajomość język obcego, umiejętność korzystania z podstawowych urządzeń informatycznych, biurowych i programów komputerowych.

Zespołem Szkół nr 9 może natomiast pokierować osoba posiadająca studia magisterskie oraz przygotowanie pedagogiczne. Kandydat powinien mieć także ukończone studia wyższe lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania albo kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą. Od nowego dyrektora ZS9 suwalski ratusz wymaga posiadania co najmniej 5-letniego stażu pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela oraz uzyskania co najmniej dobrej oceny pracy za ostatnie pięć lat pracy.

Władze miasta poszukują także chętnych na objęcie stanowiska zastępcy dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku budownictwo, zarządzanie, ekonomia, prawo, wychowanie fizyczne lub turystyka i rekreacja. Od nowego zastępcy dyrektora OSiR suwalski ratusz wymaga posiadania 5-letniego stażu pracy, w tym minimum 3-letniego na stanowisku kierowniczym. Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, prawo jazdy kategorii B, znajomość przepisów prawnych regulujących funkcjonowanie ośrodka oraz znajomość języka obcego.

Szczegółowe wymagania oraz dokumenty, które muszą złożyć osoby zainteresowane wymienionymi stanowiskami, znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej urzędu miasta. 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: