Mural z Reksiem podbija serca polskich internautów

mural reksia suwałki wykop

Mural z Reksiem podbija nie tylko serca suwalskich internautów, ale również innych mieszkańców Polski. Artykuł o jego powstaniu znalazł się na stronie głównej serwisu Wykop.

Wczoraj zakończyły się prace nad nowym muralem na jednym z bloków przy ulicy Emilii Plater. Malowidło przedstawia Reksia - kultową postać z dobranocki, wymyśloną przez urodzonego w Suwałkach Lechosława Marszałka. Mural powstał w związku z 50-leciem stworzenia tej postaci.

Powstanie muralu wzbudziło duże zainteresowanie wśród suwalczan. Prawie wszyscy wyrażają na jego temat pozytywne opinie. Informacja o jego namalowaniu znalazła się także w serwisie Wykop- portalu, w którym znajdują się najciekawsze informacje znalezione w sieci przez polskich internautów. Duże zainteresowanie sprawiło, że artykuł pojawił się na stronie głównej, gdzie trafiają tylko najciekawsze wiadomości. 

 

reksio wykop2

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-nie-zyje-zmarl-mezczyzna-wyskoczyl-z-okna-samobojstwo-daszynskiego

Nie żyje mężczyzna, który wyskoczył z okna

Nie żyje młody mężczyzna, który wyskoczył z okna na czwartym piętrze bloku przy ulicy Daszyńskiego. 22-latek przeżył upadek, lecz po przewiezieniu do szpitala w wyniku ciężkich obrażeń zmarł.

 Suwałki: O tym się mówi: