Mural z Reksiem podbija serca polskich internautów

mural reksia suwałki wykop

Mural z Reksiem podbija nie tylko serca suwalskich internautów, ale również innych mieszkańców Polski. Artykuł o jego powstaniu znalazł się na stronie głównej serwisu Wykop.

Wczoraj zakończyły się prace nad nowym muralem na jednym z bloków przy ulicy Emilii Plater. Malowidło przedstawia Reksia - kultową postać z dobranocki, wymyśloną przez urodzonego w Suwałkach Lechosława Marszałka. Mural powstał w związku z 50-leciem stworzenia tej postaci.

Powstanie muralu wzbudziło duże zainteresowanie wśród suwalczan. Prawie wszyscy wyrażają na jego temat pozytywne opinie. Informacja o jego namalowaniu znalazła się także w serwisie Wykop- portalu, w którym znajdują się najciekawsze informacje znalezione w sieci przez polskich internautów. Duże zainteresowanie sprawiło, że artykuł pojawił się na stronie głównej, gdzie trafiają tylko najciekawsze wiadomości. 

 

reksio wykop2

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: