Mural z Reksiem podbija serca polskich internautów

mural reksia suwałki wykop

Mural z Reksiem podbija nie tylko serca suwalskich internautów, ale również innych mieszkańców Polski. Artykuł o jego powstaniu znalazł się na stronie głównej serwisu Wykop.

Wczoraj zakończyły się prace nad nowym muralem na jednym z bloków przy ulicy Emilii Plater. Malowidło przedstawia Reksia - kultową postać z dobranocki, wymyśloną przez urodzonego w Suwałkach Lechosława Marszałka. Mural powstał w związku z 50-leciem stworzenia tej postaci.

Powstanie muralu wzbudziło duże zainteresowanie wśród suwalczan. Prawie wszyscy wyrażają na jego temat pozytywne opinie. Informacja o jego namalowaniu znalazła się także w serwisie Wykop- portalu, w którym znajdują się najciekawsze informacje znalezione w sieci przez polskich internautów. Duże zainteresowanie sprawiło, że artykuł pojawił się na stronie głównej, gdzie trafiają tylko najciekawsze wiadomości. 

 

reksio wykop2

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


raczki-ubrania-i-namiot-na-liniach-energetycznych

Ubrania i namiot na liniach energetycznych

Do nietypowej interwencji byli wezwani strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Raczkach oraz elektrycy z Pogotowia Energetycznego. Na linii energetycznej znalazły się ubrania i materiał z namiotu handlowego.

 Suwałki: O tym się mówi: