Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3 promila

wypadek rudniki gmina raczki

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Do wypadku doszło wczoraj (20 lipca) około godziny 20:20 w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Kierujący seatem 56-latek jechał drogą podporządkowaną z miejscowości Stoki i nie ustąpił pierwszeństwa jadącej w kierunku Suwałk kierującej oplem 32-latce, doprowadzając do zderzenia.

W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby. Badanie stanu trzeźwości wykazało u kierowcy seata 2,3 promila alkoholu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci. 

 

wypadek rudniki raczki 1

wypadek rudniki raczki 1

wypadek rudniki raczki 1

wypadek rudniki raczki 1

wypadek rudniki raczki 1

foto: Konrad D.

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: