Poszukiwany 22-latek zatrzymany. Wpadł, bo zasnął w autobusie

poszukiwany suwałki

22-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna wpadł, gdyż zasnął w autobusie komunikacji miejskiej. Teraz najbliższe półtora roku spędzi w areszcie.

W poniedziałek (24 lipca) przed godziną 23:00 dyżurny suwalskiej policji został poinformowany, że w jednym z autobusów komunikacji miejskiej zasnął mężczyzna, którego kierowca nie może obudzić. Na miejsce dyżurny skierował więc patrol z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego.

Mężczyzna spał na tylnych siedzeniach autobusu. Policjanci obudzili 22-latka, który na widok mundurowych wyraźnie się zdenerwował. Od młodzieńca funkcjonariusze wyczuwali silną woń alkoholu.

Po sprawdzeniu mężczyzny w systemach policyjnych okazało się, że suwalczanin jest poszukiwany dwoma listami gończymi za dokonanie kradzieży i przywłaszczenia mienia. Ponadto, mundurowi ujawnili przy nim blisko 1,30 grama białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina.

Wczoraj 22-latek usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Jeszcze tego samego dnia został przewieziony do aresztu, gdzie spędzi najbliższe półtora roku. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: