Przez 19 lat rządziła DPS-em. Krystyna Jaśkiewicz odchodzi na emeryturę

krystyna jaśkiewicz suwałki

Krystyna Jaśkiewicz wieloletnia dyrektor Domu Pomocy Społecznej „Kalina” w Suwałkach przechodzi na emeryturę. W czwartek (27 lipca) ostatniego dnia swojej pracy zawodowej pożegnała się ze wszystkimi współpracownikami i pensjonariuszami DPS „Kalina”.

- Odchodzę na emeryturę zostawiając wspaniałe zaplecze dla nowego dyrektora. Udało się nam stworzyć jeden z lepszych domów pomocy społecznej w całym kraju - mówiła Krystyna Jaśkiewicz, która bardzo długo dziękowała współpracownikom oraz podopieczny domu, który jak mówiła jest jej całym życiem.

- Bez wątpienia była Pani osobą, która wprowadzała do DPS-u niesamowity optymizm, radość i pozytywne emocje - powiedział Czesław Renkiewicz. - Mam nadzieję, że tych uczuć nie zabraknie, kiedy już Pani tutaj nie będzie. Dziękuję za to, że tyle lat prowadziła Pani DPS Kalinę i dawała swoje wielkie serce ludziom, którzy korzystają z usług Kaliny - dodał prezydent Suwałk.

Krystyna Jaśkiewicz od 1977 roku związana jest z sektorem społecznym. Zaczynała pracę jako pracownik socjalny. Przez 19 lat była dyrektorem Domu Pomocy Społecznej „Kalina” w Suwałkach. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: