Barbara Burba pokieruje DPS "Kalina"

Barbara Burba suwałki

Od dziś Domem Pomocy Społecznej "Kalina" pokieruje Barbara Burba. Nowa dyrektor zastąpi na tym stanowisku Krystynę Jaśkiewicz, która odeszła na emeryturę.

Barbara Burba od 19 lat pracuje w DPS „Kalina”. Przez 18 lat była Kierownikiem Działu Terapeutyczno-Opiekuńczego. Dodatkowo jest aktywnym członkiem Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej "Kalina", gdzie pozyskiwała zewnętrzne środki finansowe na działalność kulturalno-integracyjną mieszkańców placówki.

- Nowa dyrektor najbliższych tygodniach pracy chce przede wszystkim skupić się na kontynuacji tego co przez lata wypracował suwalski DPS - poinformował Kamil Sznel, kierownik biura prezydenta Suwałk. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: