Szukają najpiękniejszej suwalczanki. W sobotę casting

miss suwałk

Dziewczyn, które chciałyby powalczyć o koronę Najpiękniejszej Suwalczanki, poszukują organizatorzy pierwszej gali Wyborów Miss Suwałk. W sobotę (29 lipca) odbędzie się casting, który wyłoni finalistki. Na eliminacje mogą zgłaszać się dziewczyny od 16 do 25 lat.

- W sobotę (29 lipca) od godziny 12:30 w kinie Cinema Lumire w Centrum Handlowym Plaza czekamy na wszystkie panie, które miałyby ochotę wystartować i spróbować swoich sił. Wtedy zaczynamy właśnie casting, który wyłoni nasze finalistki - powiedział suwalczanin Karol Wasilewski, dziennikarz tygodnika „Wprost” i organizator imprezy.

Organizatorzy zapraszają dziewczyny w wieku od 16 do 25 lat. Osoby niepełnoletnie muszą mieć jednak zgodę rodziców na występ w wydarzeniu i zgodę na wykorzystanie ich wizerunku.

Finał imprezy przewidziany jest na 3 września i odbędzie się na scenie przy stadionie suwalskich Wigier, tuż przed samym meczem z Górnikiem Zabrze z okazji 70-lecia istnienia klubu.

- Wcześniej jednak musimy dziewczyny odpowiednio przygotować - dodaje Dorota Lange, współorganizatorka imprezy. - Muszą nauczyć się choreografii, zobaczą jak wygląda profesjonalny make-up, uczesanie i odpowiedni dobór strojów. To fascynująca przygoda, którą dziewczyny wspominają później do końca życia.

Na finalistki czekają niezwykle atrakcyjne nagrody, a zwyciężczyni przez rok będzie nosić koronę Najpiękniejszej Suwalczanki.

- Mieszkałem w różnych miastach Polski i z doświadczenia mogę powiedzieć, że to właśnie w Suwałkach mieszkają najpiękniejsze dziewczyny na całym świecie. Warto więc pokazać światu owo piękno - dodaje Wasilewski.

Patronem medialnym Wyborów Miss Suwałk jest Kurier Suwalski. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: