Grupa kaskaderska wystąpi w Suwałkach. Pierwszy taki pokaz w Polsce!

kaskaderzy suwałki

Już w czwartek suwalczanie będą mieli okazję zobaczyć kaskaderski pokaz słynnej międzynarodowej grupy kaskaderskiej Flott Cascaders Team. Przy stadionie miejskim będzie można zobaczyć wyścigi monster truck, strzał do auta z bazooki i wiele innych atrakcji.

W czwartek (3 sierpnia) o godzinie 19:00 na parkingu przy Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze w Suwałkach odbędzie się największe widowisko kaskaderskie w Europie. Po raz pierwszy w Polsce z nowym programem wystąpi słynna międzynarodowa grupa kaskaderska Flott Cascaders Team.

Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych. Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji trzeciej części filmu Taxi oraz oprawa scen mobilnych Bonda, Casino Royale i Quantum of Solace.

Podczas półtoragodzinnego pokazu będzie można zobaczyć szybkie i wściekłe BMW, wyścigi monster truck, strzał do auta z bazooki i wiele innych atrakcji, Eksperci od zadań specjalnych i ich 3000 KM już odliczają minuty do startu.

Bilety w cenie:
40 złotych dla dorosłych,
30 zł dla młodzieży do lat 18, studentów i emerytów oraz
20 zł dla dzieci do 12 roku życia
Dzieci poniżej 3 lat mogą wejść bezpłatnie.

Bilety można będzie nabyć w czwartek od godziny 18:00 w kasie przed wejściem na teren imprezy.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy do wygrania 5 biletów na pokaz. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest założycielem grupy kaskaderskiej Flott Cascaders Team?. Odpowiedź prosimy przesłać na adres konkurs@kuriersuwalski.pl do 1 sierpnia do godziny 22:00. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzców, których o wygranej poinformujemy drogę e-mailową.  

 Kaskaderi.eu 2

Kaskaderi.eu 8

kaskaderzy suwalki

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: