Grzegorz Halama wystąpi w Suwałkach

Grzegorz Halama suwałki

Już w najbliższą niedzielę w ramach Jarmarku Kamedulskiego przed suwalską publicznością wystąpi Grzegorz Halama. Na scenę wraca po 5 latach przerwy z nowym programem „Długo i szczęśliwie”. To bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie. Program bez wulgaryzmów.

Grzegorz Halama od wielu lat jest obecny na kabaretowej scenie w Polsce. Znany i lubiany komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk zasłynął głównie jako Pan Józek, hodowca drobiu. W swoim najnowszym programie zwierza się publiczności. Będzie zabawnie oraz „Długo i szczęśliwie". To bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie. Program bez wulgaryzmów.

Występ kabaretowy odbędzie się w niedzielę, 6.08.2017 o godz. 19:00, w sali im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5. Bilety do kupienia na www.bilety.soksuwalki.eu lub w kasie SOK.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy do wygrania jedną podwójną wejściówkę. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Ile dni potrwa najbliższy Jarmark Kamedulski. Odpowiedź prosimy przesłać na adres konkurs@kuriersuwalski.pl do 2 sierpnia do godziny 22:00. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzę, którego o wygranej poinformujemy drogę e-mailową. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: