Już w najbliższą niedzielę w ramach Jarmarku Kamedulskiego przed suwalską publicznością wystąpi Grzegorz Halama. Na scenę wraca po 5 latach przerwy z nowym programem „Długo i szczęśliwie”. To bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie. Program bez wulgaryzmów.

Grzegorz Halama od wielu lat jest obecny na kabaretowej scenie w Polsce. Znany i lubiany komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk zasłynął głównie jako Pan Józek, hodowca drobiu. W swoim najnowszym programie zwierza się publiczności. Będzie zabawnie oraz „Długo i szczęśliwie". To bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie. Program bez wulgaryzmów.

Występ kabaretowy odbędzie się w niedzielę, 6.08.2017 o godz. 19:00, w sali im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5. Bilety do kupienia na www.bilety.soksuwalki.eu lub w kasie SOK.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy do wygrania jedną podwójną wejściówkę. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Ile dni potrwa najbliższy Jarmark Kamedulski. Odpowiedź prosimy przesłać na adres konkurs@kuriersuwalski.pl do 2 sierpnia do godziny 22:00. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzę, którego o wygranej poinformujemy drogę e-mailową.