Policjanci pomogli poszkodowanym w pożarze (zdjęcia)

suwałki policja pomogli poorzelcom

Suwalscy policjanci przekazali poszkodowanej w pożarze rodzinie odzież, zabawki oraz bon na zakupy materiałów budowlanych.

Przypominamy, że do pożaru doszło 17 lipca w jednym z mieszkań przy ulicy Daszyńskiego. Matka z sześciorgiem dzieci straciła większość swego dobytku. Ogień strawił wyposażenie dziecięcego pokoju, a pozostałe pomieszczenia uległy zadymieniu. Suwalska policja zorganizowano zbiórkę odzieży i zabawek oraz przedmiotów wyposażenia domowego. Kobiecie przekazano również bon do wykorzystania w sklepie z materiałami budowlanymi.

- Dzieci otrzymały wsparcie psychologiczne po traumatycznym wydarzeniu, którego były świadkami. Wzięły też udział w edukacji prowadzonej przez profilaktyka suwalskiej straży pożarnej na temat bezpiecznego zachowania w kontakcie z materiałami łatwopalnymi - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji.

- Opiekunowie dzieci zostali z kolei umówieni na spotkanie ze specjalistą w zakresie leczenia uzależnienia od nikotyny- dodała Eliza Sawko. 

suwałki policja pomogla pogorzelcom

suwałki policja pomogla pogorzelcom

suwałki policja pomogla pogorzelcom

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: