Lidia Kłoczko pokieruje suwalskim Centrum Edukacji Nauczycieli

cen suwałki

Zarząd Województwa Podlaskiego powołał nowego dyrektora Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach. Wraz z 1 września placówką pokieruje Lidia Kłoczko, która zastąpi na tym stanowisku Barbarę Radziszewską.

- Lidia Kłoczko to nauczyciel dyplomowany z 28-letnim stażem pracy pedagogicznej. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Humanistycznym Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku na kierunku filologia polskiej. Skończyła również szereg studiów podyplomowych związanych z oświatą, nadzorem pedagogicznym oraz pracą edukatorską – poinformował zarząd województwa.

Kadencja nowej dyrektor Centrum Edukacji Narodowej w Suwałkach potrwa od 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: