W suwalskiej PWSZ są jeszcze wolne miejsca. Rusza druga rekrutacja

pwsz suwałki

Są jeszcze wolne miejsca na dziesięciu kierunkach w suwalskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Właśnie ruszyła rekrutacja uzupełniająca. Kandydaci mają czas do 22 września.

Chęć studiowania na suwalskiej uczelni potwierdziło ponad 340 osób. Nie ma już miejsc na studiach stacjonarnych I stopnia pedagogiki oraz studiach magisterskich bezpieczeństwa wewnętrznego. Na pozostałych kierunkach są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

- Druga tura ruszyła 7 sierpnia i potrwa do 22 września. Kandydaci ponownie muszą skorzystać z Internetowej Rejestracji Kandydatów, uzupełnić swoje dane i wybrać kierunek kształcenia - poinformował Dawid Harasim, rzecznik prasowy suwalskiej PWSZ.

Wolne miejsca czekają na kierunkach filologia, ekonomia I i II stopień, finanse i rachunkowość, budownictwo, transport, zarządzanie inżynierią produkcji, bezpieczeństwo wewnętrzne I stopnia, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo oraz kosmetologia. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: