W suwalskiej PWSZ są jeszcze wolne miejsca. Rusza druga rekrutacja

pwsz suwałki

Są jeszcze wolne miejsca na dziesięciu kierunkach w suwalskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Właśnie ruszyła rekrutacja uzupełniająca. Kandydaci mają czas do 22 września.

Chęć studiowania na suwalskiej uczelni potwierdziło ponad 340 osób. Nie ma już miejsc na studiach stacjonarnych I stopnia pedagogiki oraz studiach magisterskich bezpieczeństwa wewnętrznego. Na pozostałych kierunkach są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

- Druga tura ruszyła 7 sierpnia i potrwa do 22 września. Kandydaci ponownie muszą skorzystać z Internetowej Rejestracji Kandydatów, uzupełnić swoje dane i wybrać kierunek kształcenia - poinformował Dawid Harasim, rzecznik prasowy suwalskiej PWSZ.

Wolne miejsca czekają na kierunkach filologia, ekonomia I i II stopień, finanse i rachunkowość, budownictwo, transport, zarządzanie inżynierią produkcji, bezpieczeństwo wewnętrzne I stopnia, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo oraz kosmetologia. 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: